Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy okozhatja...

Lehetek terhes? Vagy okozhatja a stressz is?

Figyelt kérdés

6 napja késik,már nagyon izgulunk a párommal.Mindig védekezünk,néha csak a játék kedvéért izgatás képp bedugja,de nem megy el meg semmi,hanem utána gumival folytatjuk.Az előváladéktól menyi az esély hogy terhes legyek?Semmi terhességre utaló tünetem nincs.A multhéten összevesztünk,2 napig nagyon stresszes voltam,nem ettem szinte semmit,most infulenza szerű betegségem van.Okozhatja ez azt hogy késik?vagy egyek tesztet?Komoly kérdéseket kérek minnél hamarabb.Előre is köszönöm!!!

18/L


2010. szept. 8. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A mindig védekeztünkbe hogy tartozhat bele a néha kicsit bedugja? Akkor már feleslegesen védekeztetek. Az előváladék is tartalmaz spermiumokat, valóban kisebb az esély így a teherbeesésre, de mégis megvan. Vegyél tesztet. És legközelebb legyen több eszetek.
2010. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van nagyon pici esélye a teherbeesésnek, de nem hinném, hogy az lennél.

Hiába írtad le ezeket, senki sem fogja neked biztosan megmondani, hogy terhes vagy-e.

A késést okozhatja a betegség, a stressz és még sok minden más is.

6 napja késik, már rég kimutatná a teszt, ha terhes lennél. Másképp nem fog kiderülni.

2010. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eszo ***** válasza:

Okozhatja ez azt hogy késik?vagy egyek tesztet?


szia!

azért ne EGYÉL :-) tesztet!

inkább vegyél!


máskor pedig csak kis bedugás se legyen..inkább akkor szedj fogi gátló bogyót!


de szerintem is inkább csak a stressz és abetegség okozza a késést..azért nem olyan könnyű therbeesni..főleg nem előváladéktól.


De mindenképp tesztelj holnap!


sok sikeret!

2010. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

holnap veszek tesztet,elnézést a hibákért,csak ideges voltm.Gondoltam hogy lesz úgyis valaki aki beleköt.Neki köszi:)

Már más is mondta hogy nem aggódjak,de inkább megveszem a tesztet és biztosra megyek!Köszönöm szépen.

2010. szept. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!