Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknél az apuka 40-45 éves...

Akiknél az apuka 40-45 éves elmúlt, mennyire ment nehezen a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Kicsit félek hogy nehezen fog összejönni a baba, férjem jövőre lesz 45 éves.
2019. júl. 1. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Elsőnél 42volt,masodiknal 46.mindketszer első alkalommal osszejott. Én mondjuk jóval fiatalabb vagyok, egy 15evvel. Viszont a volt feleségével mikor 26-30evesek voltak sok sok évig próbálkoztak. Sikerült akkor is, csak sokára.
2019. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nagynenem 32 evesen szulte az elso babajat,a parja 56 eves!! Makk egeszseges gyonyoru kislanyuk van,terveztek es azonnal osszejott. Tudom nagy a korkulonbseguk es a pasinak volt mar harom fia de nagynenemnek meg nem volt es porgott a biologiai oraja is. Belevagtak. Minden oke. Nyugi minden rendben lesz
2019. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 42 volt akkor a párom, a 3. Ciklusnàl jött össze.
2019. júl. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Barátnőm férje elmúlt már 50, első hónapban sikerült.
2019. júl. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Férjem 52 most vagyok terhes.Voltunk sperma vizsgálaton és ennél jobb nem is lehetne a spermaképe.Nem csak a kor számít,függ attol is hogy iszik,cigizik esetleg kávézik e.Párom egyikkel sem él.Nekunk hamar összejott.Nyugi egy 45 éves egyáltalán nem idős!
2019. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell itt bárkit is le pontozni? Nem értem...
2019. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
30asnak is lehet rossz spermaképe és 50esnek is jó - ez addig nem derül ki amíg legalább egy alapot nem nézettek.. és még utána is van olyan, hogy az alap jó, de pl a DNS töredezettség nem, abból nem lesz életképes embrió... Fél-1 év sikertelenség után érdemes elkezdeni célirányosan kutakodni.
2019. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Van itt 2 ember, aki szerint 30 fölött már nem szabad babát vállalni, gondolom ők pontoznak, ne foglalkozz vele.
2019. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem 55 és 57 volt, amikor születtek a gyerekek (én 37 és 39). Mindkettőnknek első házasság, első gyerekek 😊

Az első baba 5. próbálkozós hónapban jött össze, a második a 3. próbálkozós hónapban. Én el akartam küldeni spermavizsgálatra, de a nőgyógyászom azt mondta, ha a 6. hónapban sem jön össze, menjünk, ha nagyon ragaszkodom hozzá, de nem volt rá szükség.

2019. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!