Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszer ellenére baba?

Óvszer ellenére baba?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos lányom és apukaval hosszú kihagyás utan újra együtt voltunk. Nem mennek bele miert volt kis szünet.6 hét után szokásos időre vissza állt a menzeszem és óvszerrel védekeztünk, lett már valaki várandós óvszer helyes használata mellett?


Egy hete késik jelenleg. Nagyon figyeltünk, óvszer nélkül egy pillanatra sem volt semmi mivel még nem szeretnénk kistesot. Lehetséges, hogy hirtelen ennyi idő után kicsit bekavart a szex vagy szerintetek tényleg nem 100 csak 98 százalék az óvszer biztonsága és mégis sikerült osszehozni? Leosztast nem kérek köszönöm, tesztet ma vettem reggel csinálom is csak gondoltam előtte megkérdezem valaki volt e hasonló cipőben 🤗


2019. júl. 2. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha szoptatod az simán bezavarhat akkor is ha épp előtte párszor normálisan megvolt.Ha helyesen használtátok az óvszert és nem szakadt,nem volt lyukas szerintem kb 0% az esély babára.Legalábbis évekig használtunk óvszert és egyszer sem lettem a tervezetteken kívül terhes.Inkább gondolnék hormonális problémára, 1 év simán kell mire rendeződik az ember.Megcsinálod és meglátod mi újság.
2019. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel egyből megjott a menzeszem elutasitotta a tejet a 2. Hónaptól szóval 4 hónapja nem szoptatok és az eszem azt súgja, hogy nem lehet de őszintén nem nézegettem aktus után, hogy lyukas volt e vagy bármi, mivel újonnan vettem a dobozból nem volt zsebben, sehol hogy emiatt aggódnak és felhelyezeskor sem tűnt úgy, hogy sérült lenne. Csak furcsa, hogy a terhességen kívül mindig pontos volt és egyből utána vissza is állt most meg egy hete semmi de még jele sincs, hogy jönne. Na mindegy holnap reggel okosabb leszek valószínűleg, köszönöm a választ.
2019. júl. 2. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
.
2019. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy terhes vagy. PMS tüneteid vannak?
2019. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek, pedig szoktak lenni ezért is furcsa ez az egész.
2019. júl. 2. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy hete késik, most is megcsinálhatod.. Kb csak menstruáció előtt számít a reggeli vizelet, akkor még annyira kevés a hormon. Egyébként nem valószínű.
2019. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
15 éve csak óvszert használtam minden partneremmel. Egyszer sem maradtam terhes. Ha nem akarsz terhes lenni, érdemes gyogyszert iratni.
2019. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Én estem teherbe óvszer mellett, pedig helyesen használtuk. Mondjuk előtte összejött gyógyszer mellett is, pedig abból sem hagytam ki soha. Előfordulhat ilyen, de nagyon ritka. Szülés után viszonylag sokára rendeződik a hormonháztartás, nekem maradt is ki vérzés, miután "beállt". Reggel gondolom csináltál tesztet, mi lett?
2019. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Éveken át minden szeretkezésnél óvszert használtam a párommal, sosem lettem terhes és sosem szakadt vagy csúszott le.
2019. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2019. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!