Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik,3 pozitív...

4 napja késik,3 pozitív teszt. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Június 5.-én jött meg utoljára, legkésőbb most elsejéig meg kellett volna most is, de már 4 napja nem. Tegnap reggel meg este csináltam 1-1 tesztet, mindkettő pozitív, de csak halványan látszik a második csík. Ma reggel csináltam egy harmadikat, az is ugyanolyan lett, mint a tegnapiak.

Viszont az égvilágon semmit nem érzek, nincs hányingerem, nem fájnak a melleim sem, egyszerűen semmit nem érzek.

Hétfőn elmegyek orvoshoz, ő meg fogja tudni erősíteni, ha babát várok? Vagy korai még a vizsgálat?

Azt mondják a családtagjaim meg a párom, hogy 3 teszt biztos nem hazudik, de én mégis félek, nehogy beleéljem magam, aztán kiderüljön, hogy tévedek :(

Szerintetek?



2019. júl. 4. 11:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Orvoshoz menni korai. Majd 3 hét múlva.


Tünetem az első terhessegemnel egyáltalán nem volt. A másodiknál is csak úgy 6 hetes kortól

2019. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen korán még nem nagyon jelentkeznek tünetek. Beleélni magadat valóban nem kell, hiszen sajnos sok minden történhet még, de fals pozitív teszt tényleg ritkán van. :) Menj el orvoshoz!
2019. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szia. Esetleg tudnal képet felrakni? Mennyire halvány az a halvány?

Habár 3 teszt valóban reménykedésre ad okot,csak erősödjön!! :)

2019. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó együttlétünk több, mint 3 hete volt, így is várnom kellene még az orvossal?
2019. júl. 4. 11:41
 5/22 A kérdező kommentje:
Sajnos próbáltam képet csinálni róluk, de a legkevésbé sem adják át a valóságot. A három tesztből az egyik (amit másodjára csináltam), már elég közel állt az első csíkhoz sötétségben, a másik 2 halványabb, de egyértelműen ott van.
2019. júl. 4. 11:43
 6/22 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem nincs miért aggodnod :)

Én az orvossal várnék jövöhétig boztisan,csak hetvége fele mennék. Szerintem most meg nem sokat fog latni,lehet még jövőhéten sem,es csak stesszelned magad hogy baj lehet.

3 pozi teszt mar csak jot jelenthet!!

Bar en is látnam már... :)

2019. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha egyértelműen csináltál 3plzitív tesztet mi az, hogy nem éled bele magad? Olvastam már itt olyat, hogy elmúltak a tünetek és rohant a sürgősségire. Azt kellene megérteni, hogy lehetnek tünetek de nem törvényszerű. Mi a hihetetlen abban, hogy terhes vagy?
2019. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hajlamos vagyok a falra festeni az ördögöt. Attól tartok, hogy a 3 pozitív teszt ellenére is azt fogja mondani a doki, hogy sajnos tévedtek a tesztek. Szerintem ez normális, ha valaki nagyon szeretne babát és minden rossz dolgot belelát a dologba.

Plusz mindenki azt hajtogatja, hogy menstruáció környékén nem nagyon van esély a teherbe esésre, na és a mensim előtt egy nappal és utána 1 nappal voltam együtt a párommal, és úgy tűnik, hogy így is siker. Ez is bizonytalanná tesz egy kicsit.

2019. júl. 4. 11:53
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg.Holnap vagy a hetvegen csinalj meg egy tesztet es ha erősödik vagy meg mindig ott van akkor ne parazz. Főleg ha meg sem jön.

Pihenj sokat es csak jó dolgokra gondolj

:))

2019. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A terhesseget az utolso menstruacio elso napjatol szoktak szamolni. Onnantol nezne 6 het minimum, mire az orvos megtudja allapitani biztosra a terhesseget a szivhang alapjan. Barhogy szamolom, 4 hetes terhes lehetsz kb, orvoshoz menni igen korai lenne meg. Az hogy most meg nem erzel semmit az termeszetes. En a 7-8. hettol ereztem “ rosszul “ magam.
2019. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!