Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik,3 pozitív...

4 napja késik,3 pozitív teszt. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Június 5.-én jött meg utoljára, legkésőbb most elsejéig meg kellett volna most is, de már 4 napja nem. Tegnap reggel meg este csináltam 1-1 tesztet, mindkettő pozitív, de csak halványan látszik a második csík. Ma reggel csináltam egy harmadikat, az is ugyanolyan lett, mint a tegnapiak.

Viszont az égvilágon semmit nem érzek, nincs hányingerem, nem fájnak a melleim sem, egyszerűen semmit nem érzek.

Hétfőn elmegyek orvoshoz, ő meg fogja tudni erősíteni, ha babát várok? Vagy korai még a vizsgálat?

Azt mondják a családtagjaim meg a párom, hogy 3 teszt biztos nem hazudik, de én mégis félek, nehogy beleéljem magam, aztán kiderüljön, hogy tévedek :(

Szerintetek?



2019. júl. 4. 11:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

3 teszt valszeg nem hazudik. De orvoshoz ráérsz úgy a 7-8. hét körnéykén menni, szóval még kicsitinkább várj.

A húgom épp terhes, 30. hét körül van, annyi tünete van, az is csak úgy 2-3 hónap utántól, hogy bizonyos szagokat erősebben érez. Sose volt hányingere, nem fájt semmije, nincs táppézen, csak estére jobban elfárad. Akkor is lehetsz terhes, ha semmit nem érzel.

2019. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szóval szűk 5 hét az még kevés? Bakker, szívem szerint már ma mennék, csak legyen már megerősítve! :(
2019. júl. 4. 12:05
 13/22 anonim ***** válasza:
Vegyel egy digital clearbluet. Az ki fogja mutatni a tuttit es megnyugszol!! :))
2019. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Olyat egyszerű gyógyszertárban is be tudok szerezni?
2019. júl. 4. 12:35
 15/22 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. De dm meg rossmann a tutti,habar ott sincs mindig...de egy probat meger a patika is. :)

Ird majd meg mi lett

2019. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Őszintén kérdezem... Mégis mit gondolsz? Miért gondolod hogy 3 pozitív teszt hazudna? Az egyik teszted majdnem olyan erős mint a kontrollcsík a másik kettő egyértelműen ott van... Komolyan kérdezem hogy mit gondolsz mitől pozitív a teszted ha nem babátol?


5 hetesen korai menni, nem fog látni csak max petezsákot, de az sem biztos. Ha ez téged megnyugtat menj, de vissza fog rendelni 2 hét múlva is

2019. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem 5 napos késésnél lettek pozitívak a tesztek, 1 hetes késésnél voltam dokinál (tehát 5 hetes terhes voltam) és már látta a terhességet. Szívhang még nincs olyankor, de azt látni lehet ha beágyazódott.

7-8 hetes korban valóban ráér elmenni, adsig mondhatni felesleges. de ha ennyire izgulsz akkor hamarabb is mehetsz, elvileg már látnie kell hogy valami elindult.

Egyébként ha pozitív a teszt, akkor teherbe estél, nincs ezen mit annyit izgulni :D az hogy pl lesz-e szívhang, stb.. csak bizonyos idő utána derülnek ki, addig meg felesleges hetekig rettegésben élned.

2019. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges több tesztet csinálnod. 3 teszt nem hazudik. És igen, korai orvoshoz menni. Az ég világon semmit nem fog látni. De ha mondjuk pár nap múlva mész, akkor is esetleg lát petezsákot, ami nyilván terhességre utal, de "igazából" akkor mondják ki, hogy terhes vagy, ha már van szívhang. És ez bizony majd csak 6 hetes terhességnél van. Mert petezsák lehet, viszont az lehet üres, vagy nem lesz szívhang, mert addig történik bármi. Szóval tényleg ráérsz majd 2 hét múlva orvoshoz menni.
2019. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt után 1 nappal lett pozitiv a teszt, és igen,ilyenkor jött elő a hányinger tünet.. ugyhogy lehetséges igen. Nem egyforma az emberi szervezet.
2019. júl. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 2 napja csináltam egy clearblue tesztet, pozitív lett!! 1-2 hetet ír :) hétfőn megyek orvoshoz akkor leszek 8 nap késésnél, olvasgattam és másoknál már 6 nap késés után lehetett látni a burkot. Izgulok, mit fog mondani az orvos :)
2019. júl. 6. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!