Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációhoz hasonló vérzés...

Menstruációhoz hasonló vérzés mellett terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok

PCO és magas prolaktin mellett most viszonylag időre megjött viszont a szokásos erős, bő, alvadékos, 6napig tartó görcsös vérzés helyett egy átlagos 4 napig tartó vérzésem volt. Terhes tüneteim vannak émelygés, gyengeség érzés, gyakori fejfájás, puffadás, hangulatingadozás és ami nekem a legfurább, hogy a hátam közepére sem kívánom a szexet..a párom meg is jegyezte a viselkedésem miatt, hogy "te szerintem terhes vagy"

Volt már így esetleg valaki?


2019. júl. 10. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Egy teszt segítene. Mondjuk akkor 10 perc alatt kiderülne, és nem kellene mindenkinek az olvasgatni, mennyire alvadékos a véred.
2019. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor voltatok egyutt vedekezes nelkul? Csinalj tesztet vagy menj orvoshoz, ha megjott meg nem jelenti hogy nem vagy az, de a tunetek lehet koraiak meg.
2019. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent igen, nemtudom mit varsz tolunk, 50%, vagy igen vagy nem.. Teszt. Sokminden meghatarozza a menzesz allagat es mennyiseget.
2019. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszönöm a hasznos hozzászólást, készülök tesztelni de kíváncsi voltam, hogy volt e esetleg valaki hasonló helyzetben.
2019. júl. 10. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, elég sokszor, nem volt terhesség. Amiket te érzel,azok premens tünetek is.
2019. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sztenderd válasz. Kíváncsi vagy.

De neked az se segít ha volt már így valaki, akármi lett a vége, mert lehet, hogy a te esetednek totál más lesz.


A válaszom pedig hasznos, csak a terhességi teszt fog érdemit mondani.


Ha a véleményem érdekel, szerintem nem vagy terhes, mert

A. Aki terhes, nem menstruál

B. Az életünk során a menstruáció állaga, mennyisége változik

2019. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb tesztelni kellett volna és utána lehet, hogy kérdezni sem kellene. Erre csak azt tudjuk mondani, hogy vagy terhes vagy, vagy sem.
2019. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!