Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek csak 13....

Van itt olyan akinek csak 13. dpo után lett extra halvány a predictor early?

Figyelt kérdés
Lett belőle baba?
2019. júl. 13. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze🙂 Nyugi, még bőven időben vagy! Késik már?
2019. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha 13.dpon vagy, még nem is késik. Bőven ráérez 1 hét múlva tesztelni ahelyetty hogy itt kérdezősködsz azt gondolván, hogy mert másnak lett belőle terhesseg, neked is lesz. Lehet, hogy terhesség, lehet, hogy csak kémiai és megjön majd.
2019. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van itt olyan, akinek ettől hamarabb erős pozitív lett?
2019. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Predictor Early érzékeny teszt, nekem pl a 9. dpo-n volt extra halvány, a 13. dpo-n már a kontrollcsíkkal azonos színű volt a tesztcsík (mindkét terhességemnél). Egyetlenegyszer viszont nagyon halvány volt a 9-14. dpo-ig folyamatosan; ekkor kémiai terhességem volt (a vérvétel is mutatott hcg-t), de három nap késéssel megjött.

Viszont egyrészt a beágyazódást nem lehet pontosan tudni, így ha az picit később volt, akkor a hcg is később kezd el termelődni, illetve mindenki más ütemben termeli a hcg-t, főleg az elején. Ezért egyáltalán nem jelent feltétlenül rosszat, ha a 13. dpo-n még halvány, pár nap múlva érdemes újra tesztelni vele, és ha akkor is extrahalvány, az már elgondolkodtató.

2019. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zárójeles megjegyzés: is számít, hogy hány nap a luteális fázis. Nekem pl 11-12, így a 13.dpo nekem már egy nap késés. Nem teljesen kizárt, hogy nem késik a kérdezőnek. Mondjuk én két nap késésig nem is tesztelek, pont ezért,de valakinek még az is csak a 14.dpo.
2019. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!