Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betegségre utalhat ez vagy...

Betegségre utalhat ez vagy már a babára is?

Figyelt kérdés

25.napja volt meg. 2 naponta próbálkozunk.

Kb 35-38 napra jön meg.

Ma egész este nem aludtam annyira fájt a hasam bal oldalt. Meg reggel a páromtól kaptam egy puszit szokás szerint , mindíg így koszont és majdnem elhánytam magam olyan büdinek éreztem . Szegényem úgy szégyelte magát sosem volt ez probléma köztünk, ezért merült fel bennem hogy sikerülhetett. Úgy érzem mintha a bal oldali petefészkemnél fájna


De ha valami betegség lehet minél előrébb dokihoz kéne mennem. A mellemből is nyomásra szivárog fehér folyadék, de a teszt negatív .


2019. júl. 14. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A terhesség nem hányingerrel kezdődik. Pláne nem ilyen korán.
2019. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 25. napodon vagy, még minimum 10 napod van hátra. A hányinger a terhesség 6.hete után jelentkezik a többi tünettel együtt. De nekem pl a 8. Héten kezdődött.

Maximum benyeltél valami vírust, de tuti még nem lehetsz terhes....

2019. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyadék folyik a melledből, amikor nem vagy terhes, az egyáltalán nem normális. Menj orvoshoz.
2019. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah, és nem vagy terhes.


4es voltam

2019. júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még van 10 napod...

A férjednek lehet fogszuvasodása, egyéb fogágy betegsége, amitől a kelleténél büdösebb a lehelete...

Magas prolaktin miatt is lehet tejfolyásod...

És ez csak 3 ok a nem vagy terhes oldalon!

2019. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oke. Koszi. Biztan azert benne h jelentkezhet ilyen korán tünet.
2019. júl. 14. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!