Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok FEMIBION 800- al?

Tapasztalatok FEMIBION 800- al?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél azt szedtem. Azt hittem ezzel nagyon jót teszek. Ha megnézed, ebben nincs vas. A harmadik hónap végére vashiányos lettem. Pluszba kellett utána szednem. Egyébként nem volt vele más gondom.
2015. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott semmi panaszt, rendben volt.
2015. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én 3 hete szedem és 3 kg.t hiztam tőle ...ez normális?sok embertől olvastam hogy hozzá segit a terhességhez pl nagyon sokann irtak hogy 1 hónap szedés után a 2-ik hónapra terhesek maradtak.....ebben van valami igazság?
2015. szept. 26. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:

tuti nem a femibiontól hízol.


amúgy nekem meg a folsav volt kevés benne, az orvosom nem egyszer hangsúlyozta hogy szedjek mellé(valamit láthatott az uh-n még az első trimeszterben, de nem ijesztgetett)

2015. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem a teherbeesésben segít, hanem a magzatnak biztosít vitaminkészletet, amit étkezéssel lehetetlen pótolni
2015. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azért gondoltam hogy attól hizom mert én már legalább 4 éve tartom a súlyomat ami 52 kg volt és mióta elkezdtem szedni a femibion-t azóta hiztam 3 kg-t..
2015. szept. 26. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy éppen zsírosabb kajákat kezdtél enni
2015. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vitamintól nem lehet hízni!

Teheerbeeséshez nincs köze. Semmit sem szedtem sem a fiammal, sem most a második terhességgel csak folsavat és tökéletese minden eredményem, vérképem. A vége felé a legtöbb kismamának kell a vas, függetlenül a vitamintól.

2015. szept. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy étkezem mint szoktam ..
2015. szept. 27. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!