Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennem maradt az óvszer!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt az óvszer! Lehet ebből baba? :S

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a barátommal, védekeztünk is mielőtt valaki oltogatni kezd. Szóval az óvszer bennem marad, mikor kihuzta a péniszét :S nagyon óvatosan szedtük ki, a barátom szerint nem folyt ki, de én a biztonság kedvéért fogtam egy zsepit megtörölgettem, sőt fel is dugtam és bent is körbetörölgettem magam. Lehetek terhes? feleslegesen nem szeretnék esemény utánira költeni.
2009. okt. 18. 20:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Vegyééél be egy esemééény utáááánit
2009. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Ha úgy maradt benned az óvszer, hogy nem volt kiszakadva, akkor nem lehet gond, mivel a vége, az egyetlen lyukas pontja, kívül volt. Semmi baj nem lesz. :)
2009. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Nehogy bevedd!!!! Eszedbe ne jusson, ezt kifelejtettem az előző válaszomból. Semmi gond nincs :)
2009. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Én a helyedben bevennék egy eseményutánit. Ne az anyagiakat nézd, egy baba sokkal több kiadással jár mint egy eseményutáni tabletta. Velem is fordult már elő ilyen, de nekem akkor pont megvolt a bajom, lehet emiatt nem lett baj, de nem tudom neked volt-e peteérésed meg ilyesmik. Én a helyedben nem kockáztatnék, mert a megtermékenyítéshez egyetlen sperma kell, és ez a "kitörölöm" módszer nem igazán egy életbiztosítás.
2009. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Én is jártam már így és szerintem sem folyt ki,de én féltem,mert nem látok magamba :o) ÉS soha nem lehet azt felmérni ilyen esetben,h kifolyt e,így másnap reggel nődokinál kezdtem és felirattam és bevettem! ÉN AJÁNLOM!
2009. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
ne hülyéskedj, vedd be. mi is jártunk már így, és csak azon múlt a dolog, hogy másnap még nyitva volt a gyógyszertár.
2009. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Jajj istenem...megint kezdődik. Mindenkivel gyógyszert etetnétek. Szerintetek, ha az óvszer azon vége, amely oldalról fel is húzzák a férfiak kint van akkor mégis hogy a viharban jutna belé?? Akár hiszitek, akár nem, a spermák nem hegymászók. Amennyiben nem volt kiszakadva az óvszer, tehát a hüvelyben található részén nem volt lyuk, akkor nem juthatott belé sperma. Az azért érdekelne, hogy az a válaszoló, aki azt írta, hogy csak azon múlt hogy nyitva volt a gyógyszertár, az honnan a viharból tudja, hogy azon múlt? Egyszerűen képtelen vagyok felfogni ezeket a válaszokat...Emlékezettek már vissza arra a lányra, akivel szintén esemény utánit etettetek szintén feleslegesen, mint most, szegénynek cisztái lettek tőle, ami pedig álpozitív terhességi tesztet eredményezett.
2009. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%
ááácsi! mégis honnan vettétek, hogy a gumi nyitott része kint maradt?? egy szóval sem írta, hogy úgy csúszott le. sőt inkább pont azt sugallja amit írt, hogy a lecsúszást nem vették észre rögtön, hanem még akár pár húzás után, vagyis a barátja pont betömködte neki a hüvelyébe. kérdező, hogy volt pontosan?
2009. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
Ez az hogy ne etessetek már mindenkivel gyógyszert, pláne ilyenkor nem. mert ugye a méhedbe nem kerülhetett sperma mivel ott volt felette az óvszer, azon meg hogy jutnának tovább????Nincs gond. Volt nemrég egy csajszi ő is pont ugyanígy járt, vele is mindenki gyógyszert etetett volna csak páran irtuk neki h nem kell mert felesleges. A kérdés után pár nappal meg is jött neki!!!!!
2009. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nem nyomott már rá egyet sem, mert kihúzás közben maradt benne. kb másfél hét múlva kell megjönnie. viszont abban igazad van kedves utolsó(?) hogy ott volt fölötte az óvszer, és a barátom szerint nem is folyt ki, sőt mikor óvatosan kivettem még ha jött volna ki is egy kicsi, az kijött volna az óvszerrel együtt, plusz ki is töröltem magam.
2009. okt. 18. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!