Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos az óvszer? Kell-e félnie, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm mesélte,hogy nagyon aggódik,hogy mi lesz.Nagyon várja,hogy megjöjjön a menstruációja.Én meg megkérdeztem,hogy ugyan minek várja annyira,úgy még strandra sem olyan jó menni,aggódhat azon,hogy átázik-e,rosszul van stb.Erre azt mondta,hogy reméli nem lesz baba.

Én csak néztem,először azt sem tudtam mi van.

Volt egy barátja,több mint 1,5 évig voltak együtt és vele feküdt le először.Már szakítottak,de előző hónapban még együtt voltak és ezért fél...


Bár én nagyon tapasztalatlan vagyok,mert még barátom sem volt jól kioktattam,hogy hallott-e már a védekezésről,meg az óvszerről.Azt mondta használtak óvszert.

De akkor miért fél ennyire??Szakadást nem láttak rajta,szóval tényleg nem értem.

Ráadásul nem is késik neki,mert hétvégén kell megjönnie...


Most ő dramatizálja túl a dolgokat,vagy az óvszer nem olyan biztonságos?


2010. júl. 9. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az óvszer, ha helyes használják 97%-os védelmet nyújt... szóval nincs oka félni, ha még nem maradt ki mensezesze, cska túldramatizálja:)
2010. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
ha helyesen használták nem lehet gond belőle, mert 100%-os védelmet nyújt az óvszer. vagy csak azért parázik, mert még sem használtak semmit, csak nem meri bevallani.
2010. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*menzesze
2010. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Azért remélem nem lesz baba,olyan fiatal még.De ha nem használtak óvszert akkor azt mondom - hiába,hogy a barátnőm - de valamilyen szinten megérdemelné.Lehet,hogy így megtanulná,hogy a védekezés fontos.

2010. júl. 9. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyes használat mellett sem 100%-os!

Szerintem csak azért parázik, mer tkésik neki, majd azért írj.

2010. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha rendesen - elöirás szerint használták (kezdettöl fogva, nem csak a vége felé húzta fel a barátja), akkor nem kell félnie, mi a párommal több, mint 20 évig igy védekeztünk, de nem lettem mellette terhes, illetve csak akkor, amikor akartuk és nem használtunk óvszert.
2010. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint az első intim együttlét után, a legkörültekintőbb védekezés esetén is ott van a para minden lányban. Szerintem ez egy normális reakció. Két lányos anyuka vagyok, és még a lányaim barátnői is ugyanebben a cipőben voltak. Az izgulás, hogy vajon biztos jól tették fel? Biztos nem szakadt ki? Nem ment véletlenül mellé az anyag? Van aki nagyon lelkis, van aki kevésbé, de az biztos, hogy az első után mindenki izgul.
2010. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, az egy dolog, de akkor sem 100%-os védelem:) pl tablettánál is 99,9 v mennyi, helyes szedésnél is teherbe lehet esni, óvszernél meg még nagyobb az esély, h helyes használat ellenére is..

De nyugi kérdező, bnőd sztem csak idegeskedik, nem lesz ott azért gond, reménykedjünk.

2010. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mar 8 eves a gyerek:Dd
2019. márc. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!