Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitív lett a terhességi...

Ha pozitív lett a terhességi tesztem, attól görcsölgethet a hasam mintha meg akarna jönni? Nem lesz mensi belőle, ugye? Természetes, h az első időben mensiszerű görcsök vannak?

Figyelt kérdés
Köszi
2010. júl. 11. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, eleinte teljesen természetes!
2010. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az első pár hétben érezheted úgy, mintha meg akarna jönni, apró feszülések, görcsök lehetnek, hiszen elkezdett nőni a méhed.


A kifejezett menstruációs görcs viszont nem jó jel, azzal érdemes lenne orvoshoz fordulni, pláne ha régóta várt baba, és vérzés is van.

2010. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi,több sikertelen hónap után,már alig akartam hinni a szememnek,mostmeg tojok,h nehogy mégis megjöjjön....
2010. júl. 11. 15:45
 4/12 anonim ***** válasza:
A görcs az mindig méhizom összehúzódást jelent,van hogy nem baj,első terhességemnél sokat görcsöltem első hónapokban,semmi baj nem volt a másodiknál baj volt... Menj el a nőgyógyászhoz,ő biztosan tudja van-e teendő!:)
2010. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hasonlít a mensi görcsökhöz (nekem mindegyik azzal kezdődött),de ez mégsem olyan.Tényleg kicsi kis görcsök,néha-néha.Remélem akkor nem baj!
2010. júl. 11. 15:47
 6/12 A kérdező kommentje:
Legalább hónap elejéig várni akarok a dokival.Ma kellett volna nem megjönnie,pozi lett délelőtt a teszt,akkor kb. 4 hetes lehetek.Még korai dokihoz menni.Csak nem lesz a görcsökből baj!Nem vészesek,csak feszítenek,meg félek,h mégis megjön,olyan régóta vártuk a pozi tesztet,természetes,h félek....
2010. júl. 11. 15:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj nem lesz baj, de magne b6 nem árt ha beveszel napi egyet. Azért görcsizget mert nyúlnak a méhszalagok, de ha nagyon erős a görcs és vérzéssel jár, azonnal doki, de nem lesz baj csak készül a méhed a pocilakóhoz igazodni:-))Boldog babavárást.Az előttem írónak pedig igaza van, ha sokat vártatok azért hívd fel a dokit.
2010. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 hónap soknak számít?
2010. júl. 11. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:
én 1 év 3 hó után vok msot 5 hetes babás :) már ritkák a görcseim.. nincsenek.. eleinte voltak.. aztán h elmultak megilyedtem szoval vettem még 1 tesztet de az is pozitív lett.
2010. júl. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De jó itt egy 5hetes babás én is az vagyok az az szerdán leszek 6hetes! Nekem is voltak görcsök, de jóval gyengébbek, mint amilyen lenni szokott!

Jövö7 Kedden megyek dokihoz reménykedem h már a szívhangját is látjuk majd:):):):)!!!

2010. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!