Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A méhszáj lehet zárva, ha épp...

A méhszáj lehet zárva, ha épp menstruálok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a napokban volt több halvány pozitív terhességi tesztem. Rá pár napra megjött. Voltam orvosnál, aki progeszteront írt fel, 1 hét múlva kontról, mivel még terhességet nem látott. Kb 2-3 napig volt még enyhén, amúgy 6 napig szokott meglenni erősen.

A papírra azt írta, hogy a méhszáj zárt és megvastagodott a méhnyálkahártya. Szerintetek? Azt hallottam, ha rendes menstruáció van, akkor a méhszáj picit nyitott.



2019. aug. 8. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
95%
Az zártnak számít. Persze, nyitottabb, mint mikor nem vérzik az ember, de nőgyógyász akkor írja, hogy nyitott, ha a normálisnál nyitottabb.
2019. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!