Lehet vajon ovulációm?

Figyelt kérdés
Négy hónapja mérem a reggeli hőmérsékletemet és csinálok ovulációs teszteket is. Eddig egyszer sem volt igazán pozitív ovulációs tesztem, de a hőmérsékletem alapján viszont vannak ovulációim minden hónapban. Ebben a hónapban is már ötödik napja csináltam a teszteket (mind negatív), ma reggelre pedig hirtelen 37 fokosan ébredtem. Nem igazán merek dokihoz bejelentkezni, mert azt mondta, hogy egy éven belül ne menjek (márciusban álltunk rá a babaprojektre). Tapasztalatokat várok, járt valaki hasonló cipőben? Ha igen, mi lett belőle? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 9. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet
2019. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Az első két próbálkozós hónapban ugyanígy voltam mint te. Aztán ovutesztet váltottam, és mostmár tökéletes összhang van a hőmérő és a teszt között. Egyszerűen rossz volt a teszt (netről rendelt olcsó kacat).
2019. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív volt az ovu tesztem a 16. Napomon, ugyanakkor a 14-diken volt erős ovus fájdalom kevés vérzéssel. Én meg ezt nem tudom összerakni :(
2019. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és ma meg görcsölök a 19. napomon, aminek szintén nincs semmi értelme, mert a mensiig még van 10-12 napom.
2019. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

#2-es válaszoló! Megkérdezhetem, milyen teszt volt a netről rendelt kacat?

Csak mert nekem 20-as One Step ovu tesztem van, netről és...sosem lesz igazán pozitív. Egymás mellé szoktam rakni a teszteket, erősödik, erősödik majd halványul, de sosem erősödik a kontrollcsík színéig. Neked melyik ovu teszt vált be végül?


29N

2019. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok

Fertinetes one step volt az olcsó kacat ami soha nem lett pozitív, bár rosszul fogalmaztam, mert végül egy még olcsóbb és szintén one step vált be, amit ebayről rendeltem.

Ugyanaz a termék, ugyanaz a csomagolás, de maga a teszt más! Szerintem valami hamisítványt fogtam ki elsőre.

2019. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A One step tényleg egy sz@r netről rendelt kacat! Nekem sem lett sosem pozitív az ovu tesztje, miközben a DM-es drága meg igen! És a vérvétel, plusz hőgörbe is mutatta, hogy volt ovum. (A terhes tesztjei bezzeg álpozitívok voltak.) Vegyél másik ovutesztet, mert lehet, hogy neked sem válik be az éppen mostanában használt fajta. Egyébként nem tudom hány éves vagy, de bizonyos kor után nem kell és nem is javasolt kivárni az egy évet. De ettől függetlenül is szerintem menj el nyugodtan már most orvoshoz, ha úgy érzed, hogy ez lenne a jó megoldás.
2019. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es! Ez beágyazódási fájdalom is lehet már! Nekem mindhárom terhességemnél mensi szerű görcsök voltak néhány percig az ovu után, de néhány nappal még a nem várt előtt! Innen tudtam, hogy sikerült, mert egyébként a nem terhes hónapokban nem volt ilyen.
2019. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igazából ez már a második fajta, amit próbáltam, de sajnos még soha nem láttam teljesen pozitív tesztet. Következő hónapban megpróbálkozom egy harmadikkal is akkor :) Egyébként 25 éves vagyok, szóval nálam játszik sajnos az egy év szerintem :/
2019. aug. 12. 21:23
 10/11 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.


Kérdező, miért nem kamuzod be, hogy már egy éve próbálkoztok, ezt rajtatok kívül úgy sem tudja más. 😉☺️

2019. aug. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!