Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszemnél kinek hány...

Első inszemnél kinek hány érett petéje lett és mennyire volt sikeres?

Figyelt kérdés
Clostilbegytet szedtem, ma vagyok a 10. Napomon és elvileg ma kellett volna a bemfola injekciót beadnom, de nem tudtam venni szóval holnap majd beadom remélem nem késő, illetve szombaton az otrivelle és hétfőn inszem. Nagyon izgulok.

2019. szept. 25. 19:29
 1/6 A kérdező kommentje:
*ovitrelle nem otrivelle😁
2019. szept. 25. 19:57
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Hát a stimus injekciókat órára pontosan kéne beadni... Uh követés nincs?

Nekem egy, egy majd két tüsző lett az inszemeknél. Többel felelősségteljes orvos nem is csinálja meg. Az hogy hány érett petesejt van bennük, azt nem lehet tudni, csak remélni.

2019. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az 1.nél closty+gonal f injekciótól 3 tüsző lett.

A 2.nál closty+bemfola 9 tüsző lett.

A 3.nál csak bemfola 8 tüsző lett és ez volt a sikeres😊

2019. szept. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ovitrelle injekciót nekem is megmondták órára pontosan mikor kell beadnom, de a bemfolára azt mondta csak, hogy szerdán, de mivel nem tudtam szerdán venni ezért csak csütörtökön adtam be magamnak. Nekem szerdán 4 tüszőm volt 11-12 mm-esek. Nagyon reménykedek, hogy legalább egy petécskének sikerül belőle ügyesnek lennie.
2019. szept. 27. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Mi a helyzet az inszemmel?
2019. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11-12 mm-es tuszokre repesztot? Hm...nekem 20 mm korul voltak, mikor kaptam a repesztot. Amugy 3/0, 2/0 tuszo. Szovak egy inszem se sikerult, tobb nem lesz, megviselte a szervezetemet.
2019. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!