Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Plazma adás előtti vértesztből...

Plazma adás előtti vértesztből kiderül ha valaki terhes, ha kb egy hete történt "malőr" szeretkezés közben?

Figyelt kérdés
Vagy még túl korai az egy hét?
2019. szept. 26. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Még be se ágyazódik addig xD
2019. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Főleg mert az egy célzott vizsgálat lenne. Nem tartozik bele az általánosan vett teljes vérképbe.
2019. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos. Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek.
2019. szept. 26. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, tudtommal a plazmadáson nem néznek teljes vérképet, csak azt ami a plazmához szükséges. A terhességed meg neked kell bejelenteni a papíron amit minden alkalommal kitöltetnek. Ha nem tudod, hogy terhes vagy-e akkor nyilvánvalóan nem tudod lejelenteni sem, így nem lehet hibás.
2019. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4! Én sem úgy értettem, hogy teljes vérképet néznének. Hanem úgy értettem hogy még egy általános teljes vérképben sincs benne automatikusan a hcg teszt.

Egyébként nem tudom mit néznek pontosa, de beta hcg-t egészen biztosan nem.

2019. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!