Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Debrecen klinika. Laparoszkopi...

Pannita kérdése:

Debrecen klinika. Laparoszkopia. Kinél? Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Debrecen klinikára szeretnék menni laparoszkopias műtétre. Melyik orvost ajánlanátok? Sapy Tamást ismerem, de hallottam róla jót és rosszat is.. Illetve hogy lehet ilyen műtétre jelentkezni? Meddőségi rendelőbe jártam, 3 inszeminación vagyok túl. Most jön a lombik. Az ARC-ben is csinálnak, vagy tudnak küldeni? Köszönöm!

2019. nov. 2. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyre tudok válaszolni, Sápyt kerüld el...
2019. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A meddőségiben nem kérdezted? Engem mondjuk a Sápy pont elhajtott, hogy semmi értelme egy laparoszkópiának, nem adna semmilyen releváns eredményt (ami azért valljuk be, nettó hülyeség). Fekete doktor ha még rendel ott, esetleg kérj hozzá időpontot, bár az egész TB-s meddőségi rendelés egy vicc.
2019. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A meddőségin az inszeminaciók alatt nem mondtak semmit. Az első inszemet Sapy, a másik 2t Török Péter csinálta. Nem mondtak semmit. A 3.nal az ágyon feküdve az asszisztens mondta, hogy a 3.sikertelen után laparoszkopiat javasol Sapy. 2 női doktorral találkoztam még ott. Orosz Mónika és Vad Szilvia. Most megyünk lombik első konzultációra. Ott is rákérdezek, mi a protokoll!?

2019. nov. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!