Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A szegedi Kaáli Intézettel...

A szegedi Kaáli Intézettel kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kérdéseim:- csak úgy betelefonálhatok konzultáció időpontért, vagy nőgyógyászati beutalóval lehet menni csak? Az első konzultáció és az első beültetés között kb mennyi idő telik el?

2019. dec. 13. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell semmilyen beutaló, telefonálj nyugodtan időpontért.

A konzultáció és a beültetés között egy csomó vizsgálatot el kell végezni de az orvos dönti el miket a te esetedben, így senki nem tudja előre neked mennyi idő kell az első beultetesig

2019. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 10 éve vettem már részt lombik programban, úgyhogy nem idegen nekem ez a dolog, csak hát azóta eltelt 10 év és sok minden változott is azóta a protokollban is, gondolom. Nagy gond nincs, elváltam azóta, született az új páromtól "spontán"baba, második babát is szeretnénk, sikerült is hamar teherbe esnek újra de elvetéltem. Nem vagyunk már fiatalok (40 felett), így nem húznám már az időt ezért mennék, de amúgy szerintem nagy probléma nincs velünk, csak hát nem vagyunk már fiatalok... :)
2019. dec. 13. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Akkor nálatok megfogan a baba, tehát nem kell inszem vagy lombik. Persze jópár dolgot meg lehet nézetni miért vetéltél, de egy vetélés én jelent semmit. 5 terhességből született 3 gyerekem, kettő sajnos megszakadt 6-7 hetesen, ez sajnos normális.
2019. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazad van, de én már 40 éves vagyok. (az első férjemnek nem lehetett gyermeke természetes úton, ezért lombikoztunk). Gondoltam kérek időpontot (úgyis kb. nyárra kapok szerintem) és ha addig nem fogan meg természetes úton, akkor legalább van időpontunk és nem telik az idő felesleges várakozással. Ebben a korban már fél év, év is sokat számít
2019. dec. 13. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Tudom, mert 39 leszek a tavasszal, és épp az első konzultációra várok, igaz nem a Kaáliba, hanem állami intézménybe. Majd írd meg mikorra kaptál időpontot, én 4 hónapra. Még van belőle 6 hét.
2019. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,megírom. Megkérdezhetem melyik állami intézménybe? Akár privátban.
2019. dec. 13. 23:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem titok. Pécsre fogunk menni.
2019. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tutu79 ***** válasza:
Sziasztok? Mi lett a sorsotok? Mi is másodikat szetetnénk. Januárban hívtuk fel a kaálit, márciusra adtak időpontot, aztán jött a járvány.... most kétségbe vagyok esve, nyáron leszek 41.
2020. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!