Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Teherbe esési gondokkal lehet...

Teherbe esési gondokkal lehet Budapesten TB kártyával orvoshoz fordulni? Kihez mentetek? Elköttetés vissza állításával kapcsolatban tapasztalat? Ilyen műtét után is segítenek valami módszerrel gyorsabban teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teherbe esési gondokkal lehet Budapesten TB kártyával is orvoshoz fordulni? Kihez mentetek, ha megvagytok elégedve? (Természetesen fizetnék is, de nem kötelező rendszerrel).

Ráadásul most egy olyan derült ki Édesanyám szájából, hogy Ő valószínű elköttetett, mert nem bírta elviselni 2 x Missed AB állapotomat. Most ebben is gondolkodok, mert olyan volt, mintha őszintén mondaná... :-(

Azt olvastam, ha ez van - ezt az állapotot is vissza lehet műtéttel állítani?

Valakinek ilyennel kapcsolatban van tapasztalata?

Ki fogok futni a korból. Párom meg várja a csodát. Amit így elég nehéz... :-(

Ha ilyen műtéten részt veszek, utána is segítenek valami módszerrel gyorsabban teherbe esni???

Köszönöm a válaszokat előre is



2018. okt. 28. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Hogy miiiii? Nem hinném, hogy a tudtod nélkül elkötnének. Pláne, ha nincs 3 gyereked és nem vagy 40.
2018. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnos Anyumtól kitelik, hogy a pénz hatalmával élt, mert akkori párom is mondta, hogy látta, hogy anyám a dokinak 300 ezret adott. :-(
2018. okt. 28. 09:38
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Anyád normális hogy ilyet mond? Senkinek nincs joga egy másik emberrel ilyet tenni,sem jogi sem erkölcsi szempontból. Keress fel egy rendes,megbizható orvost,aki majd a végére jár a helyzetednek. Eszem megáll milyen szülők vannak.
2018. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Az elkötés hasi műtét. A missed ab meg nem. Van heged vagy nincs?
2018. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Ugye ez kamu?
2018. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Gyámság alatt vagy az agyi allapotod miatt? Vagy mi a bánat?!


Egyébként három iskolas gyerekem van, tudom, itt az őszi szünet

...


Ezt elképzelni sem tudom.

2018. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Tb támogatott meddőségi központok Budapesten:


SOTE aro (SOTE 1)

BMC (János kórház)


Mi a BMC-be jártunk, mindennel maximálisan elégedettek voltunk.


A kérdésed második fele nekem abszurd, így arra Bem reagálnék.

2018. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Ne legyél már idióta. Hogy köttetett volna már el? Az kapásból hasi műtét, csak feltűnne 3 laparoscopos heg a hasadon. Arról nem is beszélve, hogy nyilvánvalóan nincs olyan idióta orvos, aki tetves 300 ezer forintért kockáztassa a diplomáját, a praxisát és a szabadságát.
2018. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Eszter ugye nem te vagy az? Mert ha igen már milliószor el mondtuk hogy költözz el a gyökér szüleidtől,akik csak kihasználnak,zsarolnak.
2018. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nekem is van előző kapcsolatomból 2 császárom. Az Ikreim szülés közben mentek el koraszülöttek lettek volna és az is császár volt, harmadik. Érdekes volt, mert egy csőt alulról bennem hagytak... Anyum szerint akkor fizette le a dokit, amikor kiderült, hogy mi történt szülés közben, amikor ki be rohangáltak. (Akkor el sem hittem exemnek, hogy anyám minek fizetett volna. De most, hogy már több, mint 2 éve nem jön össze és megemlítettem Anyámnak, hogy most már semmi nem számít, orvosi segítséggel összehozzuk).

Anyám sajnos nem teljesen normális, még a mai napokig is legszívesebben Ő irányítana orromnál fogva... :-(

Pedig 35 vagyok.

Létezik egy rendes, megbízható orvos Budapesten? Hol?

Sajnos nem kamu és kérlek kímélj meg az ilyen beszólásoktól! Köszönöm

2018. okt. 28. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!