Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fogamzásgátló szedésekor...

Fogamzásgátló szedésekor valóban csak akkor van gond az alkoholfogyasztással, ha hányást okoz? Alapból nem csökken a hatás?

Figyelt kérdés
Itt voltak az ünnepek, stb, koccintottunk párszor a családdal, be ia csíptem néhányszor, és volt, hogy alkohollal vettem be a gyógyszert (azzal "kísértem"). Nem hánytam, nem volt hasmenésem, stb. A párommal éltünk nemi életet, el is ment bennem. Pár barátnőm szerint ez nagyon felelőtlen dolog, mert az aklohol "kiüti" a fogamzásgátlót és terhes lehetek... Most akkor aggódnom kellene? Őszintén, olvasok ezt is, azt is, mondanak is mindent... Valaki nyugtasson már meg, hogy más is csinált már ilyet és nem lett gáz. 😅

2019. dec. 28. 12:14
 1/8 A kérdező kommentje:
És bocsi, nem ebbe a kategóriába akartam kiírni, csak olvasgattam és véletlenül itt maradt a beállítás 🤦🏼
2019. dec. 28. 12:15
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csökkenti


Szerintem a tájékoztatóban benne is volt / mármint az enyémben/

2019. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

1 dolgot érdemes voszont megjegezni


Az alkoholizmus viszont a májat károsítja..

A tablettát a máj vontja le.

Ha valaki rendszeres alkoholfogyasztó.. akkpr lehet, hogy a tabletta hatóanyagai nem tudnak lebomlani..


....

2019. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne legyen valaki alkoholista,mert 1-2 nap becsiccsentett...🙄

Az alkohol nem üti ki a fogamzásgátlót kérdező.

2019. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs gond, amíg nem okoz hányást az alkohol. Évekig szedtem fogamzásgátlót, volt, hogy koccintottunk pl szülinapkor, sosem volt semmi baj.
2019. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is azt írtam, hogy pl. egy Szilveszteri szétcsapás alkoholizmus...

Csak a válasz teljessége miatt nem szabad figyelmen kívül hagyni



( bocs az előző elgépelések miatt.. )


[link]

2019. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor remélem nem lesz baj, 2 hét és kiderül.

Egyébként nincsen alkohol problémám, max fél üveg pezsgőről, rumos vagy boros kóláról, forralt borról (bár abból szerintem ki is forraltam az alkoholt véletlen) van szó, a tömény alkoholt meg sem bírom inni. 😅

2019. dec. 28. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben a cikkben pont írjak, amit a hármas is. Érdemes lenne elolvasni, mielőtt valaki hülyeségnek titulálja, amit mond. Tájékozódni, emberek!
2019. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!