Van értelme tesztelni?

Figyelt kérdés

2 éve nem jön a baba, elkezdük a kivizsgálást, de közben másfajta kivizsgálás is kell és kedden kell mennem CT-re, holnap pedig röntgenre.


December 13-án volt meg utoljára 28 napos a ciklusom. Most 10-én kellene megjönnie. Van értelme 4 illetve 3 nappal előtte tesztelni?



Szerintem ez a honap se jött össze, mert ha 2 év alatt nem sikerült miért pont most jönne össze, de a férjem erősködik, hogy csináljak holnap is meg holnapután is.


Szerdán megyek az orvosomhoz, de emiatt is ideges vagyok. A rákszűrésem nem lett jó, a cukorterhelésbe van egy kis eltérés. Nem tudom mi lesz így főleg ha kedden találnak valamit. :/


2020. jan. 5. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelj. Tudod Murphy törvénye.. Aztán ha pozitív lesz konzultálj orvossal.
2020. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk 6 év után fogant spontán az első gyerekünk. 😊 Mindig van remény!
2020. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs tesztelni, nincs mit mutasson. Ha össze is jött most a baba, kb. most vagy a beágyazódásnál. Ezután kezd csak el termelődni a hcg. Tehát még nincs hcg, nincs mit mutasson a teszt.
2020. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na???
2020. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!