PCT teszt pozitív lett, inszemináció sikeres lett így valakinek?

Figyelt kérdés

Minden eredményünk szuper lett, de ma megvolt a PTC is. Nem jutnak el a hímivarsejtek a petevezetékig. 1-1 db nem mozgót látott az orvos. Inszemre készülünk.

Valaki járt már így? Sikeres volt az inszem? Hányadik?


2020. febr. 17. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,nálam is ugyanez a probléma.Az eredmény: 10 percen belül a spermiumok 50%-a immobilizálódnak.Vonalas,csomós agglutinációk alakulnak ki.Farokletapadások.A cervixnyák mérsékelten ellenanyagot termel a spermiumokkal szemben.

Ahol én voltam ott úgy értékelték,hogy ez nem vész,viszont kikértem egy másik doki véleményét,aki szerint csak inszem jöhet szóba és ha úgy sem sikerül akkor lombik. Mostanába mentem volna iszemre,de a járvány miatt lehet várunk még kicsit.Melyik meddőségibe készültök? Mióta próbálkoztok a babával?

Nem szeretnék már sokat várni ezzel,jó lenne jöv.hónapban nekilátni ha minden jól alakul.Nálunk lassan 2 éve nem akar jönni a baba.Biztonság kedvéért 2 orvossal vizsgáltattuk magunk ill.külön endokrinológusnál is jártunk.Még annyi,h a prolaktinom is magas volt elejében,amit sikerült levinni.Majd vártunk,aztán átjárhatósági és megint várni,de sajnos nem jött,pedig biztattak hogy amúgy többi hormonjaim tökéletesek,szervileg is minden ok,ja és ir-t is nézettem ami szintén rendben.Ha gondolod írj a fejleményekről, biztos minden rendben lesz ha csak ennyi a gond.Bár mondjuk nem értem hogy némely esetben miért kell még is ezzel a problémával lombikig eljutni,sajnos olvastam ilyen esetről is.Én is írok majd hogy sikerült :) Sok sikert kívánok :)

2020. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi,írtad hogy 1-1 db nem mozgót látott a doki nálad.Mondjuk így belegondolva nem tűnik vészesnek ez az eredmény,ha csak nem úgy akartad írni,hogy 1-1db mozgót látott..

Hallottam olyanról,hogy kb fél évig óvszerrel kell védekezni,hogy elmúljon ez az ellenanyag és utána sikerülhet.Persze nyilván már mi sem szeretnénk annyit várni,vártunk eleget :/

Kb 1 éve volt egy halvány pozi tesztem nemvárt előtt 1 nappal de aztán még is megjött,viszont akkor még a prolaktinom is magas volt,ugye attól meg nem tapad meg. Azóta is csont negatív összes teszt.Már el se hiszem sokszor,hogy pozi lenne egyszer.

2020. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-1 db volt a látótérben és nem mozogtak... szóval 2 db jutott el a méhnyakig semmi több és azok sem mozogtak :(

Semmi esély szerintem természetes úton nekünk. 2,5 éve próbálkozunk. Most lett volna az inszem, erre jött a vírus :( Mi teljesen ele gedtük a dolgot. Szóva, ha jövőre lesz inszem, akkor jövőre. Ha felrobbanunk sem lesz előbb babank.

Kaáliba járunk. De idén szerintem nem lesz rendelés...

mensi eslő napján felhívom őket mindig, hogy van e hír az újra indulásról és ennyi.

Sok sikert nektek! Beszámolok rola ha van valami újdonság :)

2020. máj. 11. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!