Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Spontán ciklus-inszemináció....

Spontán ciklus-inszemináció. Nem repedt meg a tüszőm inszeminációra, az LH tesztem másnap lett full pozitiv. Van esély, hogy túlélik a spermák ezt a 24 órát?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha minden renben a párodnál, akkor igen. de legyetek együtt, hátha nem késtek le. Ha nem repedt meg a tüsző, miért csinálták meg?
2018. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos pont a páromnáll van probléma. Inszem előtti napon volt ultrahang, 22mm tüsző, doki azt mondta másnapra megreped, mert 20-22mm-esen repednek. Inszem napján uh már nem volt.

Viszont nekem az ovulációs tesztem csak az inszem másnapjára lett pozitív, de a hőmérsékletem még nem ment fel. Azért rásegítünk itthon is, de páromnak rossz a spermaképe, spontán esély nincs sok sajnos.

2018. dec. 4. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem adtak tüszőrepesztőt? Ilyenkor azt szokták, hogy rendesen be lehessen lőni az inszem időpontját. De egyébként a spermiumok szélsőséges esetben akár 5 napig is elvannak bent, tehát nem lehetetlen a dolog.
2018. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!