Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Győri Kaáliba elfogadják...

Győri Kaáliba elfogadják azokat az eredményeket amelyek külföldön készültek?

Figyelt kérdés
Több vetélésem volt "hivatalosan" nemvagyok meddő az orvos szerint,mivel teherbe tudok esni, de én már nemhiszem el ezért is akarok elmenni a Kaáliba!Volt hematológiai és inmunológiai+NK sejt vizsgálat is, de ez szlovakiában! És nemtudom, hogy ezt el-e fogadják itt? A genetika és az endokrinológiai az itt készült! Köszi előre is ha valaki tudna infót adni!
2020. febr. 27. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha minden benne van, amit Ők is néznek, és benne van az érvényességi időintervallumban, akkor szerintem elfogadják.
2020. febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindent elfogadnak ami 6 hónapnál nem régebbi. A hormonsor lehet 1 éves is. De jobb a frissebb.

Ha van plusz leleted, ami ha nem is kell az első konzultációról, akkor is feljegyzik.

2020. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!