Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » IR vagy nem IR? Megnéznétek...

IR vagy nem IR? Megnéznétek az eredményeket?

Figyelt kérdés

Doki szerint nem komoly. Döntsem el én szeretnék-e diétázni vagy sem. Gyógyszert semmiképp sem ad.


Cukor:

0' 5,0

60' 12,6

120' 7,1


Inzulin:

0' 5,1

60' 146,4

120' 115,3



#Inzulinregisztencia
2016. jún. 22. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy szakértője a témának, de nekem ez nagyon rossz eredménynek tűnik. Én elmennék másik orvoshoz és mindenképpen diétáznék.
2016. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
IR, a helyedben diétáznék.
2016. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Az a legborzasztóbb, hogy ezért a válaszért pénzt is kért. Köszönöm a válaszod :)
2016. jún. 22. 19:05
 4/16 anonim ***** válasza:
115-s az az inzulin értéked, ami 20 alatt kéne, hogy legyen. Ebben nincs is semmi kérdés. A hetes kétórás cukrod sem szép. Nem is értem... sajnos nem megfelelő orvosnál jártál. :(
2016. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Keresek egy hozzaerto orvost. Koszonom Neked is a valaszt :)
2016. jún. 22. 20:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Szigorú diéta, mozgás mindenképp. Hasonló értékekre metfogammát kaptam. Amint rendeződtek az értékeim rögtön jött a baba is.
2016. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hany mg-ot kaptal belole?
2016. jún. 22. 20:33
 8/16 anonim ***** válasza:

Gondolom a nőgyógyász mondta (ha endokrinológus, akkor vissza kell adnia a diplomáját...).

A 120 perces inzulin a 0 perces 5-szöröse lehet, vagyis 25, ami neked 115.

Az éhgyomri cukrod és az inzulinod jó, ami azt jelenti, hogy nem régóta tart ez a folyamat.

3-as kezeléssel (diéta-mozgás-metformin) jó eredményeket lehet elérni.

Nekem 6 hónap után javultak ugrásszerűen az eredmények (PM probléma is volt, azt is kezelték), 9 hónap után estem teherbe.

2016. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Endokrinologus-nogyogyaszhoz mentem, akirol eddig csak jokat hallottam. Most mar sajnos teljesen mindegy. A legnagyobb baj, hogy kulfoldon elek, erre a vizsgalatra mentem haza. Igy most mehetek megint majd mashoz es csak tolodik az egesz. PM alulmukodesem nekem is van, arra szedem mar a gyogyszerem par eve. A dietat es a mozgast elkezdem, a gyogyszert pedig majd csak felirja, akihez megyek. Viszont ha most csinaltattam meg a labort, akkor ha jovohonapban megyek masik dokihoz az neki meg jo lesz vagy varnom kell 3 honapot a terheles miatt?
2016. jún. 23. 06:04
 10/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nekem erre az eredményre is IR-t mondtak itt a gyk-n,az endokrinológushoz júli 11-re kaptam eredményt,kíváncsi leszek,mert nagyon megoszlanak a vélemények,de a tiéd valóban elég magas.

2016. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!