Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fagyasztott embrió beültetésrő...

Fagyasztott embrió beültetésről mik a tapasztalatok? Kinek hanyadaikra sikerült a fagyasztott beültetés?

Figyelt kérdés
Ez volt a második beültetésem (az első a leszívás után volt), de ismét elkezdtem barnázni így valószínűleg ez sem sikerült. Van még 3 lefagyasztott embriónk, de most eléggé el vagyok keseredve.
2020. márc. 12. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan a sima ET sikerült, de 5 ismerősömből 4nek a FET volt sikeres. És van 2-3 akinek sajnos egyik sem.
2020. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig mindegyik FET-tel csak kémiai terhesség lett. Frissből 2x sikerült.

Most még van 6 fagyibabánk. Nem tudom, mit is gondoljak az esélyeinkről... Nem álmodozok, csak megyek, 'lesz, ami lesz' alapon.

2020. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neharagudjatok, hogy ezt így megkérdezem, de ezt hogyan kell elképzelni az egészet?? Még sohasem hallottam róla! 😳


Ettől függetlenül sok sikert nektek!🍀🍀

2020. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lombikról beszélünk ebben az esetben. Egy pár elmegy egy meddőségi intézetbe. Kap a nő gyógyszereket, leszívják a petesejtet, egyesítik a férfi spermáival. Embriók jönnek létre ebből jó esetben. Ha sok embrió jön létre akkor amit nem ültetnek be, azt egy speciális eljárással lefagyasztják, és következőleg be lehet ültetni felolvasztás után. Egyszerűsítve leírva:-)
2020. márc. 16. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!