Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, a negyedik beültet...

Lombikosok, a negyedik beültetésem nem sikerült, ajánlotok valami vizsgálatot, ami kideríthet mindent?

Figyelt kérdés

36 éves leszek, már van két gyermekem az előző házasságomból. Eddig volt 2 friss és 2 fagyis beültetésem. Van 6 (3 napos) embriónk lefagyasztva. Hormon, pajzsmirigy, nőgyógyászati eredményeim tökéletesek. A méhnyálkahártyám tökjó. Apagond miatt kell a lombik.

Már kipróbáltam a myo inositolt, apsirin protectet, mindenféle vitamint szedtem (az orvosom tudtával) amire szükség van. Volt, hogy pihentem beültetés után, volt, hogy dolgoztam (irodai munka)....volt, hogy is-is...

Kérlek, írjatok, mert már kezdek kétségbe esni...mi az, ami nektek segített?



2017. ápr. 16. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Baratnomek is lombikosok voltak, 3dik sem sikerult a parja fer 14 et kezdett szedni meg hasznaltak pree sed sikositot. Es spontan jott vegul ossze amikor a kovetkezo lombikra vartak. Ok voltak olyan vizsgalaton is ami megmutatja nem összeférhetetlenek-e pl. Meg heresérvet ellenoriztek h nincs-e mert ha enyhe azt nem érzik a pasik feltétlen,csak romlanak a spermiumok. A barátnőm csak E és D vitamint szedett azt hiszem
2017. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Parod spermáit feltúrbózhatnátok, akkoris ha megfelelőek!:)
2017. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudják felturbózni. 8 millió fölé nem sikerül felhúzni a mozgó spermák mennyiségét.
2017. ápr. 16. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom néztek nala herevísszér tagulatot meg sérvet h nincs e :(
2017. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, néztek. nincs ilyen problémája.
2017. ápr. 16. 17:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Inzulin rezisztencia?
2017. ápr. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemsokára megyek, megnézetem azt is.
2017. ápr. 17. 08:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi ugyanígy vagyunk, ami a szituációt illeti. Annyi hogy most megyünk a harmadikra. A bmcbe jartok? Megkerdezhetem h hány embriót kaptál vissza?
2017. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bp. Kaáli Intézet. 2 embriót kaptam vissza.
2017. ápr. 17. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi én nem értem.

"Apagond miatt kell a lombik. "


ezek alapján nekem az jön le, hogy a férjednél van probléma.


Így viszont te szedhetsz mindenfélét, ha nála van a gond, nem hinném, hogy sokat fog dobni a helyzeten.


Ha a férjednél van gond, akkor neki kellene életmódváltást csinálni, meg vitaminokat szedni.


PCT teszt volt már?

Genetikai kivizsgálás, vércsoporttesztek?


Férjemnek ajánlottak az andralógián vitamint, plusz az e vitamint mind a kettőnknek. A méhpempőt is szedheti a férfi is.

2017. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!