Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 12napja késik, de már a 4....

12napja késik, de már a 4. teszt is negatív. Lehet mégis terhesség?

Figyelt kérdés
Az utóbbi évben eléggé kinyúlt a ciklusom hossza. Àtlag 35 naposra.Nagyon szeretnénk már babát, így a hónapban többször is együtt voltunk. (lassan 2 éve) Utoljára február 9-én jött meg, és március 17-re nem vártam.Március24,25menstruàciós görcseim voltak, nagyon kis barnázással.(tampon sem kellett)viszont marc 15en tejcsorgasom is volt, ami a magas prolaktin szintre utal. Ezt a verveteli eredmény is kimutatta. Már 4 tesztem is negatív lett, tüneteim sincsenek. Meddig várjak még? A kialakult helyzet ellenére is keressek fel nőgyógyászt? Mennyire számít ez sürgős esetnek? Félek, hogy ezzel most nem foglalkoznának.még maradt egy tesztem, azt érdemes megcsinálnom? Ha igen, meddig várjak rá?

2020. márc. 29. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs benned hcg. Nem vagy terhes. Meg véreztél is, a barna is vér és hormonbajra utal.
2020. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. 12 napos késésnél már mutatnia kéne a tesztnek. Egyértelműen hormonproblémáid vannak. Viszont nem vagy életveszélyben, úgyhogy ezzel most nem fognak foglalkozni. Várd meg, még vége lesz ennek az egész állapotnak. Nem éveket kell várni, max. 2-3 hónapot. Annyit meg szerintem lehet halasztani a kivizsgálást.
2020. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg. 16.napja késik. Néha mindjárt megjön érzés, és nagyon feszült vagyok. Tegnap azért ellőttem1 tesztet, ami ismét negatív. Ha már nem vagyok terhes, hogy sürgethetném, hogy megjöjjön?
2020. ápr. 2. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a vírus miatt nem jön meg .. RENGETEG ilyen kérdést látok most itt hogy késik a mensi.. Többek közt ebbe benne vagyok énis. Nekem is 2hete késik.. Szerintem azert mert stresszelünk ezen a hülye víruson :/
2020. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami :( már tiszta depi vagyok.
2020. ápr. 2. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!