Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most kezdtem a hőmérőzést,...

Most kezdtem a hőmérőzést, naptár alapján 4 ediken lett volna az ovuláció segitnene értékelni a hőgörbém?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 7. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez alapjan még nem volt. Hol mered a hodet, mennyi ideig, mivel?

Ugyanabban az időpontban mered?

2020. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne itt kérdezz ilyesmit. Keresd meg a Gyengéd fogamzásgátlás éa termékenységtudat facebook csoportot. Ott ezzel foglalkoznak a tagok.
2020. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Digitális hőmérővel mérem vaginában, általában ugyan abban az időben csak nem az első naptól kezdtem mérni, tegnap este óta görcsölök talán most lesz ovu kibtudja! Köszönöm megnézem a csoportot!
2020. ápr. 8. 08:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Ara figyelj, hogy ne csipogasig, hanem legalabb 5 percig merd.
2020. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom tovább hagyni :)
2020. ápr. 8. 16:38
 6/11 anonim ***** válasza:
De ezt a ciklust már ugyan úgy mérd mint eddig, ne most mérd tovább csipogasnal, ha eddig csak csipogasig merted! Következő ciklustol!
2020. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miert ne modtantol merje? Sokkal pontosabb, ha tovabb meri. Igy legalább a ciklus 2. fele követhető lesz.
2020. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne mostantól ne mérje, hanem ebben a ciklusban már úgy mérje ahogy eddig, csipogasig. Mert ha 5 percig méri az eredmény 2-3 tizeddel is magasabb lehet, de ha csipogasig merne mint eddig, lehet ugyanannyi lenne, ezért nem lenne valós az emelkedés. Egy cikluson belül már nem váltogatjuk sem a mérés helyet sem idejét, mert akkor nem releváns az infó.
2020. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, mert igy ebben a formaban ertekelhetetlen a gorbe. Egyebkent meg legalabb a lutealis fazisrol mar lenne egy "kepe".
2020. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igyis lesz, csak 2 - 3 tizeddel alacsonyabb, de attól még látszani kell az emelkedésnek majd, ha megvolt az ovu!
2020. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!