Clostilbegyt tablettáról kérlek írjatok tapasztalatokat?! Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kislányunk, viszont férjemmel szeretnénk most már kistestvért is. Szeptember óta próbálkozunk vele, sajnos eddig sikertelenül.

Nőgyógyászommal már konzultáltam, decemberben kezdtem a Clostilbegyt kúrát, most volt a 3. hónap február elején, de továbbra is sikertelenség... Elző hónapban, januárban ultrahanggal megnézte a peteérést, ovu előtt álltam még, de az ultrahangon mindkét petefészekben látott már nagyobb petesejteket. Viszon az ő javaslatára folyamatosan csinálom az LH hormon teszteket is otthon, de azok meg mind negatívak, soha nincs rajtuk 2 csík. :(

Ráadásul ebben a hónapban, a ciklus 14. napján (ez Vasárnap volt) vérezgettem is, élénk piros volt a vér. Az ovu teszt előtte nap és aznap is negatív volt.

A kérdésem az, hogy kinek mi a tapasztalata a Clostilbegyt tablettáról, illetve okozott-e valakinél közti vérzést?

Eléggé el vagyok keseredve már. :(

Első gyermekünk egyből összejött anno.



2020. febr. 25. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is elsöre összejött az elsö baba.

Most próbálkozunk a tesóval. Augusztus óta.

Sikertelenül. Januárba voltam dokinál,kiderült hogy nincs peteérésem. Akkor írta ki a Clostit, első hónapot szedtem most végig, és 14.napi uh-on, máris volt 2 szép érett tüszőm. Ilyen szempontból, nekünk segített. Közti vérzést nem okozott.

Hogy lesz e baba,jövöhéten kiderül,akkorra nem várom.

2020. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Én is három hónapig szedtem a Clostylbegitet. Nekem nem okozott közti vérzést, csak hőhullámokat. Nekem sem mutatta a teszt a peteérést, mégis volt UH-n. Első hónapban a teszt mutatott peteérést, és ultrahangon nem volt. Szerintem figyeld a hődet és a nyákot, az megbízhatóbb volt számomra, mint a teszt. Nődokim szerint sem jók.
2020. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapig szedtem, a második hónapban terhes lettem, most vagyok 12 hetes. Nem okozott közti vérzést.
2020. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3 hónapig szedtem. Közti vérzésem nem volt, de egész hónapban görcsöltem nagyon. A mensim meg szörnyű volt. Fájt, nagyon sok vérzéssel járt és 7 napig tartott. (Nekem 4nap+1 barnázgatás a végén) Mind 3 hónapban

Ovu teszt pozit mutatott, a doki is mondta h na most kell összebújni

Sajnos nem lett baba 😕


Feladtuk a dolgot, kis szünetet tartottunk, mert már kezdett minden a peteérésem körül forogni.

Rá 6 hónapra teherbe estem. Mikor végképp nem számítottunk rá (munkahelyet váltottam, költöztünk, cipekedtem)

2020. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez az 1. clostis hónapom. Hőm alapján túl vagyok a peteérésen, aztán meglátjuk :)
2020. febr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Történt azóta valami!
2020. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ! Az 1. clostilos hónapom nem sikerült, de a 2. már igen! ;) most vagyok a 32. hétben ! Nálad mi a helyzet?
2020. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok 🤗

Én most vagyok a második clostis hónapban. 14dpo vagyok de a teszt negatív...

Pontosan tudom mikor volt ovulaciom,mert tesztel néztem...

Talán még van remény.

2020. okt. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :) Hogy sikerült a hónapod?
2020. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia. Hát sajnos nem jól. Késett is. Azóta már volt petevezetek átjárhatósági... átjárható voltam. Most ismét csak várok..
2020. nov. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!