Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kicsit belebonyolodtam az LH...

Kicsit belebonyolodtam az LH tesztekben! Clearbluet használtam ami tegnap 2kor végre pozitív lett! Este sex előtt csináltam egy expect tesztet ami negatív lett. Ennyi ideig volt csak csúcson? Ne higyek a gyengébb tesztnek? Koszi mindenkinek

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem mindegyik teszt érzékenysége azonos. Az LH csúcs azt jelenti, hogy peteérés előtt vagy, a következő 24-48 órában termékeny vagy. Lehet, hogy az LH csúcs után már mérséklődik a szint, de attól még termékeny vagy.


Javasolnám a digitális clearblue-t, amit a peteérés környékén minden nap használsz, és az nem egy előre megharározott érzékenységhez viszonyít, hanem a te előző LH értékedhez.


Az egyszeri tesztek csak egy bizonyos határérték átlépésekor jeleznek.

A digitális clearblue pedig relative a saját eredményeidből néz emelkedést.

2020. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt használtam és pozitív tesztet kaptam tegnap. Csak az egyszeri teszt zavart meg ami este negatív lett
2020. ápr. 23. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a digit használod, akkor ha egyik nap du pozitív, akkor legközelebb megint a digivel tesztelj csak. Elvileg másnap délelőtt (nekem az szokott lenni) még pozitív. Ha nagyon pontosan akarod tudni akkor délutan is csinálj még egy tesztet.(ez már nálam gyakran negativ).
2020. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Expect egy sz@r.

Soha többé!

Nekem a Facelle ovulációs tesztjei jöttek be. Asszem DM-ben lehet venni.

Este és másnap reggel is még pozitív volt. Szerintem próbáld ki azt :)

2020. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, az egy szar! Sajnos teljesen egyetertek!


Köszönöm a válaszokat és a segitsegeket! Megnyugodtam!

2020. ápr. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!