Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetőleg rendes válaszok...

Lehetőleg rendes válaszok érkezzenek, nagyon ideges vagyok, köszönöm?

Figyelt kérdés
Nos lassan 1 hete (ápr.18 hajnalban) a párommal és velem egy baleset történt, igaz gumival védekeztünk de idő közben kiszakadt. Tudni kell hogy nem az első aktus volt, és nem is ment el bennem elmondása szerint, valamint tapasztalata szerint sem, miután kihúzta akkor ment el. Viszont nem mentünk el eseményutáni tablettáért, hisz előző hónapban (márciusban) ismét igy jártunk, de akkor 12 órán belül be is bettem az Escapelle esemény utáni tablettát. Ez volt március 14. én és utána március 25. én meg is jött a menstruációm. Azonban a probléma itt kezdődik, hogy most áprilisban 22. én telt le a 28 nap, és nem jött meg a havi vérzésem. Van okom a pánikra miszerint teherbe estem, vagy csak még az előző hónapban bevett esemény utáni tabletta miatt késhet a menstruációm??? 18/lány

#tiniterhesség #véletlen teherbeeséd
2020. ápr. 24. 02:52
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Persze lehetsz terhes, gratulálok előre a gyrrkőchöz. 😊
2020. ápr. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sikán lehetsz terhes.
2020. ápr. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*simán
2020. ápr. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
50-50%. Mièrt bem csinälsz egy tesztet?
2020. ápr. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Késhet a tabi miatt de a terhesség sem kizárható. Valamit viszont nagyon nem jól csináltok, ha havonta kiszakad a gumi. Jó irányba görgeti le, megfelelő a méret, elég nedves vagy?
2020. ápr. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni nem 100%

Lehetsz terhes

Ha mindig szakad, akkorvalamit nem kólbcsinálzok


Latexallergia

A speazsák levegős

Vagy síkosító kell

néhámy példa

2020. ápr. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feltűnt,hogy itt mindig,mindenkinél kiszakad a gumi..életemben nem hallottam eddig ilyen sok esetet..

Sztem vagy kamu,vagy tényleg nem tudják használni a tinik..

Kérdező.. simán késhet akkora adag hormontól. De a teszt pár 100 ft, és akkor megnyugodnál .

2020. ápr. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A hormon simán bekavarhatott.


De nekem is fura, h.kiszakadt már többször is. Mi évekig gumival védekeztünk(masculan) és soha nem volt ilyen problémánk.

2020. ápr. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Hallod, egy épkézláb mondatot nem tudsz leírni! Ha még ez sem megy, értem miért nem tudtok egy szros óvszert rendeltetésszerűen használni!

Össze-vissza jelen-, múlt-, jövőidő. Múlt hónapban ismét így jártunk- érettségire te se készülsz...

2020. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet a gyógyszer kavart be mert ez lórúgásnyi adag hormon. De miért nem tudtok vigyázni a gumival??

Mi 5 évig használtunk és egyszer sem volt semmi probléma!

2020. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!