Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Olyanokkal szeretnék beszélget...

Olyanokkal szeretnék beszélgetni akik többszörö is elvetéltek. Nekem most volt a negyedik. Ki milyen vizsgálaton volt? Ha ki derült mi volt a gond?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hormon panel vizsgálat volt, genetikushoz mentünk, vércsoport vizsgálat volt mindkettőnknek.

Nekem pajzsmirigy problémám volt mint kiderült illetve férjemnek volt egy gyulladt foga. Fél év egészséges diéta, sport, kirándulások és minőségi együtt töltött idő, zéró gyerekre gobdolás, nulla stressz (ami nálam munkahely váltást is jelentett), majd a következő fél éves vizsgálat után a következő terhességem sikeres volt

2020. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es és a pajzsmirigy problémádat és a férjed gyulladt fogát (bár ennek nem tudom mi köze a vetéléshez) nem kezelték?
2020. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De persze, miután elvegzetuk a szükséges vizsgálatokat. A pajzsmirigy probléma a hormonháztartással van kapcsolatban, pl progeszteron nem termelődik, ha az fel borul a terhesség nem marad meg


A gyulladt fog egy darabig nem baj, de ha a vérből kimutathato a gyulladás, crp érték, az szinten okozhat problémát,a spermiumokban, legalábbis nekünk ezt mondták.

2020. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+ hozzátenném hogy nem voltak tünetei a pajzsmirigy betegségemnek, és fél év gyógyszeres kezelés után helyre is jöttem, azóta csak a diétát és sportot kell tartanom, gyógyszert már nem kell szednem.
2020. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak hormongond lehet hanem szervi.

Én voltam millió nőgyógyásznál és ebből csak 1 mondta legutóbb hogy van egy fejlődési rendellenesség a méhemen ami terhesség alatt vetélést okozhat.

Javaslom keress olyan nőgyógyászt aki rendelkezik A típusú UH vizsgával.

2020. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!