Mikor kezdjem el inni vagy kapszulában szedni a vitaminokat, ha nem tudom mikor van peteérésem, már ha van egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ciklusrendezésre szeretném valamelyiket gyermekvállalás céljából, de a cickafark teát ovuláció előtt, palástfű teát ovuláció után írják hogy akkor kell szedni, inni. De ha nem rendszeres a menzeszem akkor mikor igyak mit? Mikor kezdjem el valamelyiket is?

Kérlek tanácsoljatok valamit. Köszönöm.


2020. máj. 28. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A tea nem vitamin. A vitamint mindegy, mikor kezded el, akár már ma kezdheted, mert baba előtt 3 hónappal ajánlják feltölteni a készleteid.

Menzesz első napján kezdd el két hétig a cickafarkat, utána amíg meg nem jön, a palástfüvet. Elvileg 3 hónap kell a hatáshoz. Valakinek segít, másnak plusz cisztásodást okoz, ha az áll a háttérben. Szerintem egy alap nőgyógyászati vizsgálat + hormonnéző vérvétel (magánlaborokban is van, meg sztk is) sokkal célravezetőbb, mint három hónapig kísérletezni. De sokszor csak kevesebb szénhidrát, főleg gluténos formájában ne, és több mozgás a dolog nyitja, ezzel is lehet saját szakállra próbálkozni.

2020. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem vitamin a tea de vannak vitaminok kapszula formában amik babavárásra ajánlanak vagy ciklusrendezésre.
2020. máj. 28. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:

GAL Babavárót ajánlom mint vitamint. Abban 4000 NE D vitamin van és folát, nem folsav, így jobban hasznosul.

Plusz no cukor és no liszt. Többeknek így sikerült végül a környezetemben, pedig nem volt baj az inzulinnal egyiknél sem :)

Teát nem ajánlok egyet sem, csak bekavar ha nincs semmi bajod.

2020. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!