Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Cickafark - palástfű - barátcs...

Cickafark - palástfű - barátcserje. Melyikből mennyit, mikor? Hogyan kell őket alkalmazni, hogy kivilágítsák a leszállópályát a gólyának? Szabad őket egy hónapon belül együtt fogyasztani? És ha igen, mik a szabályok, melyiket mikor kell inni?

Figyelt kérdés
Csak 3 hónapja próbálkozunk, de általában kettő, maximum 3 naponta mindig huncutkodunk Apucival, egész hónapban :) (orvoshoz fél - egy év sikertelenség után áll szándékomban fordulni csak) Az utolsó két menzesz miatt erős gyanúm áll fent, hogy a beágyazódással lehetnek problémáim - pl. mellfeszülés jelentkezik, várható vérzés előtt napokkal enyhe barnás pecsételés - majd mégis hirtelen felerősödő, bő vérzés, késszúrás jellegű görcsökkel, kisebb vérrögök távozásával, amik a próbálkozásainkat megelőzően soha nem voltak rám jellemző menstruációs tünetek... Orvos és gyógyszer előtt ezt meg szeretném még próbálni. 26/N

2018. júl. 5. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Uhh max 2 felet.

Vagy baratcserje egymagaban

Vagy palasfu ovu utan es ovu elott cickafark (nekem ez a kombo cisztat csinalt egyertemuen)

Ha most kezdtetek ,vagy nem régen, akkor semmit. Max folsav vagy terhesvitamin!:)

2018. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Tipp:ne hívd Apucinak!!!
2018. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor mindenképp óvatos leszek velük, tinédzser koromban pár évig nekem is volt visszatérő petefészek cisztám.. Bakker, szegény.. És tuti hogy attól volt? Remélem már jól vagy! Egyébként szemtől szemben sosem hívom így a páromat, túl sok fórumot olvastam az elmúlt hetekben, talán onnan ragadhatott rám :D
2018. júl. 5. 16:58
 4/10 A kérdező kommentje:
ohh ja, vitamint elkezdtem már szedni, kb egy hónapja csak.
2018. júl. 5. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

"Huncutkodunk apucival" b+, ezen majdnem behánytam

3 hó amúgy semmi, nem kell semmit csinálni, csak huncutkodni.

2018. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D milyen kis kedves vagy, örülök, hogy sikerült feldobnom a napodat! :D Én sem az idő miatt aggódom, sokkal inkább a háromból kétszer is jelentkező korai vetélés tünetei aggasztanak. de köszi a releváns, értékes választ
2018. júl. 5. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Ha volt mar cisztád, akkor hanyagold. 1000% h attól volt, amikor abbahagytam 2 ciklus mulva mar nem tokozódott be a tüszőm, hanem megtudott repedni.

Igy 9honap kellett h sikeruljom egy baba. Hidd el , mindent kiprobaltam, tok feleslegesen.. mert mi akkor 2 honapja probalkoztunk csak, lehet h amúgy elobb sikerult volna.

Varj meg ezekkel par honapot. Higyj Nekem!!

Sok sikert

2018. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meggyőztél! :)
2018. júl. 5. 23:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a palástfű cickafark kombót ittam, de nem mindennap. Kb 2-3naponta, amikor eszembe jutott. Második hónapban összejött a baba, hogy ettől vagy mástól, azt nem tudom. De neked sok sikert kívánok!
2018. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező,sikerült azóta a baba?
2019. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!