Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » BE WELL méhpempő kapszulával...

BE WELL méhpempő kapszulával tapasztalatok ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valakinek van tapasztalata a BE WELL kapszulaval kapcsolatban ?

Termékenység fokozására , rendszertelen , kimaradozó menstruacio és immun erősítés miatt rendeltem , két fajtát , az egyiket magamnak a másikat paromnak.

Rossz és jó dolgok is érdekelnek róla egyaránt . Köszönöm .



2020. jún. 6. 12:52
 1/1 anonim válasza:
Szia én a Novafam méhpempő kapszulát szedem már több mint egy hete lassan nem tudom hogy hatásos lesz e de én nqgyon reménykedem hisz ebben van most minden reményem több éve nem jön baba 2015ben missedem volt 2018ban elvetéltem ugye a vírus miatt nehéz Orvoshoz jutni de ha ez sem használ akkor irányt váltok a babáért mindent de remélem segíteni fog mellé én szedek Multivitamint is 😊
2021. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!