Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek a méhpempőrő...

Mi a véleményetek a méhpempőről? Segíthet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hormonproblémàm van,volt egy vetélésem is!
2015. febr. 6. 20:45
 1/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Én, amikor babát szerettünk volna, vettem méhpempőt. Nem bírtam lenyelni. Azota már van egy kislányunk, nem tudom, h pár honappal hamarabb sikerült -e volna, ha kitartobb vagyok. Viszont ha már konkrétan kimutatták a hormongondot, akkor nem kéne inkább valami gyogyszeres kezelés?
2015. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vettem, nagyon hittem benne. A tapasztalat? Bazidraga, borzalmas az ize, bonyolult a szedese, es a vilagon semmit se er.
2015. febr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért bazi drága?


1000 ft-ért lehet kapni 10x1 g-os kiszerelésben.


Tehát naponta 100 ft.


Kis üvegfiolában van, édes mézes löttyel van feltöltve, simán kiiszod, a nyelved alatt tartod, majd lenyeled. Semmi íze.


Nekem katasztrofális ciklusaim voltak. Nem is volt sokszor ovum. Elkezdtem pempőzni, és nagykönyvi görbéim lettek.

Aztán elkezdtünk próbálkozni, és elsőre terhes lettem.

2015. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piroska és a farkas ***** válasza:
kedves Utolso! Amit Te vettél, az nem tiszta méhpempő volt, hiszen az nincs semmilyen édes mézes lével feltöltve. Hidd el, a tiszta méhpempő íze még halványan sem emlékeztet a mézre, nem tuloztunk, amikor azt írtuk, hogy borzalmas. Ettől függetlemül örülök, h bevált, nem kötekedni akarok, csak kiegészítésnek szántam. Egyébként, amit vettél, hol vetted?
2015. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem ért (tiszta méhpempőt szedtem). Az E vitamin (400 mg/nap) szedése alatt viszont a második hónapban terhes lettem, egy évvel a méhpempő abbahagyása után.
2015. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4, tiszta méhpempő volt. Sőt, a kapható lehető legtisztább méhpempő.

Nem a pempőnek volt íze. Az csak benne volt a fiolában, mint egy apró gumó. A folyadéknak volt csak íze, amivel fel volt töltve, hogy ki tudjon csusszani a pempő.


[link]

2015. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!