Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki szedett ilyen tablettát...

Klaudia280 kérdése:

Valaki szedett ilyen tablettát? Lehet hüvelyen keresztül alkalmazni? progesterone exeltis 200mg tabletta

Figyelt kérdés
Segítsetek létszi tegnap írta fel az orvos 6 hetes terhes vagyok és vérzek és csak tegnap este vettem be és nagyon szédültem azért érdeklődnék hogy hüvelybe lehet e alkalmazni köszönöm előre a választ!!
2020. júl. 18. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is szédültem. Úgy vedd be h pont alvás előtt. Be veszed es alszol is. Úgy nem szédülsz mert alszol 😁 én egyszer nem tudtam elaludni hamar hát forgott a szoba is rendesen 😀
2020. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. 18 hetes terhesen kaptam. Több kismama tanácsára én hüvelyben alkalmazom a rosszullétek elkerülése miatt. Egy szemet este lefekvéskor, egy szemet pedig reggel felkeléskor és akkor kb 1 órácskát ágyban vagyok még. Úgy tudom hüvelyen keresztül jobban felszívódik. A felesleg ki fog folyni úgyhogy kelleni fog tisztasági betét vagy napjában többszöri bugyi csere.
2020. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Első nekem az a baj hogy nagyon nehezen alszok el tegnap is 10 kor vettem be de még éjfélkor fent voltam és nagyon szédültem nagyon nem birtam. Inkább megpróbálom hüvelyen keresztül hátha jó lesz
2020. júl. 18. 16:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom sajnos én 5 hetesen kezdtem szedni.. Hát vártam hogy vége legyen 😀
2020. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem csodálom. Nekem is ha elfogy újra felírják plusz hétfőn megyek uh ra megint mert fenyető vetélést írtak a papíra félek is nagyon 😐
2020. júl. 18. 17:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi én is így vagyok, nem lesz semmi baj. Én 16 hetes vagyok 😊
2020. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy nagyon bizok benne 🙂 jó babavárást a kis manóhoz
2020. júl. 18. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked is! 😊
2020. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok mi lett végül? Nekem is felírták barnázás miatt, a doki nem látott semmi bajt. Kedden megyek vissza szívhang miatt, 5 hetes terhesnek állapított meg.
2020. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!