Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed még valaki Progesteron...

Szed még valaki Progesteron exeltis 200mg tablettát?

Figyelt kérdés
Kérdeznék tőle párat.

2017. márc. 20. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Én szedtem a 13. hétig.

Most 34 hetes vagyok.

Kérdezz nyugodtan.

2017. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Neked is volt olyan,hogy szédülni kezdtél tőle? Vagy hogy,több folyásod lett tőle?
2017. márc. 20. 19:18
 3/8 anonim válasza:
Szia! Én most is szedem, és borzasztóan szédülök tőle, így este veszem be lefekvés előtt, és akkor nem érzem a szédülést, de úgy bealszom, hogy csak na. :)
2017. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rettenetesen szédültem, mint aki teljesen ittas. Ráadásul az első szemet a munkahelyemen vettem be, nem gondoltam, hogy rosszul leszek és még nem tudták, hogy babát várok, hát szörnyű volt. Én úgy csináltam, hogy mivel 1-ig dolgoztam, így mikor haza mentem, akkor vettem be az egyik szem gyógyszert, és lefeküdtem aludni a "nagy"fiammal, a másik szemet meg este elalvás előtt, így átaludtam a rosszullétet.

Folyás meg igazából az egész terhességem alatt erősebb, mint az első terhességnél volt,nem tudom, hogy a gyógyszer közrehatott e.

Anno utrogestant kellett szednem, azzal ilyen szédülős problémám nem volt.

2017. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is duedem én nem szédülök.
2017. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre,hogy amióta szednem kell,azóta van krémes,bô folyásom. Egyszer szédültem tőle, és én is úgy éreztem magam mint
2017. márc. 20. 22:35
 7/8 A kérdező kommentje:
*mint aki kotta részeg.Kb. beájultam az ágyba és reggel tértem magamhoz. (bocsi,véletlen elküldtem előbb)
2017. márc. 20. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 12. hét végéig szedtem. Napi egyet. Az orvosom mondta is hogy este vegyem be,mert felerősítheti a tüneteket. Talán az első után voltam egy kicsit rosszul aztán semmi gondom nem volt.
2017. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!