Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek inszemináció volt,...

Akinek inszemináció volt, hány baba lett?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 14:42
A kérdező szavazást indított:
Egy
Kettő
Három
Több
Nem sikerült
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most fog kideülni sikerült-e..pénteken tesztelek! Te kérdező??
2020. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi még előtte vagyunk, ma kezdtem a Clostit.

Drukkolok! ;)

2020. júl. 21. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is drukkolunk nektek! :)
2020. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%

Inszemináció - ezt a tehenekkel kapcsolatban szoktam hallani.


Egy ismerősömnek 2 gyereke lett, egy fiú, egy lány. Sohasem hallottam tőle ezt a szót, hogy inszemináció. Vagy a megtermékenyített pete beültetését más néven nevezik?


Sajnos nem igazán jó kombináció az ellenkező nem. A lánya nagyon férfias, testileg is és a gondolkozása is. A fiú meg nagyon nőiesen gondolkodik, a kukija még most is, 14 évesen, csak 2-3 centis. Annyira nem érdeklődik a szex után, hogy még azt sem tudják a szülei, hogy a fiúkat vagy a lányokat fogja szeretni.

Az orvos szerint az anya és a lánytestvér hormonjai túlsúlyban voltak a fiú hormonjaival szemben a méhbeli fejlődés alatt, és ez okozza, hogy nem fejlődött rendesen. És a lány magzat fejlődését is zavarja a fiú jelenléte, ezért olyan fiús. De ha ez ismert probléma, akkor miért ültetnek be különböző nemű embriókat?

2020. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Kedves utolsó,amilyen alpári vagy te biztos csak úgy tojod a gyerekeket,kicsit sem átérezve ezt az egészet,hogy mondjuk más szóval ha egyszer ez a neve? Az hogy neked a tehenek jutnak eszedbe hát Biztos van valami oka,vagy csak ilyen buta vagy! És még annyi hogy igy le irni az “ismerősöd gyerekeit mrg pláne pofátlan..gondolod azért ilyenek a gyerekek mert nem természetes úton fogantak? Inkább megse szólaltál volna...
2020. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!