Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszem utáni 7.napon vagyok,ki...

Inszem utáni 7.napon vagyok,ki mit érzett ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma csinàltam egy tesztet ami negatív lett,szóval màr nem tud fals eredményt mutatni a tüszőrepesztő,mert ki ürült a szervezetemből,kinek hanyadik sikerült és mit éreztetek?

2020. júl. 21. 13:20
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Senkii???
2020. júl. 21. 16:45
 2/22 anonim ***** válasza:
Én a 8. napon vagyok ma... semmi különöset nem érzek, néha fájdogál a hasam meg a mellem de ennyi, ez akár még a progreszteron miatt is lehet gondolom. Te érzel valamit? Én nem teszteltem még, fogcsikorgatva de kibírom a 14. napig.
2020. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem 5 inszemináció volt, sajnos nem sikerült. Most vagyunk a 3. lombikban. Én is mindig tüneteket kerestem magamon, de egyszer se végződött jól. Progeszteron pótlástól is lehetnek tünetek. Tudom nehéz, de inkább próbáljátok elterelni a gondolataitokat. A teszttel én is mindig vártam a 14. napig. Nemcsak a tüszőrepesztő miatt, hanem ha esetleg korai a tesztelés akkor ne legyen felesleges csalódás. Drukkolok nektek nagyon!
2020. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem a 6.nap éjszaka nagyon erős görcseim voltak,azt hittem akkor hogy valami baj van..de azóta elmúlt és ma és tegnap már csak enyhe szurkák has puffadás van,na meg a rengeteg pisilés :D habár én cyclogest kupot használok lehet attól van nem tudom de bízom a legjobbakban,mindenkinek pozi tesztet kívánok! :)
2020. júl. 22. 10:51
 5/22 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: hátha a beágyazódás volt:-) Haspuffadás a progeszteron miatt nem, én olyan vagyok mint egy lufi. Én 1000mg-ot nyomok. A pisilés ilyenkor még nem terhes tünet, maximum ha sokat iszol. Nekem pl kötelező napi 3 litert meginni, de az nektek se árt. Én is cyclogestet használok, mellé utrogestant. Nektek mikor telik le a 14.nap?
2020. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem ma mèg csak az 5.nap van.Első kèt nap hasfájás,tegnap ès tegnapelőtt szurkálást ès èreztem.

Èn is cyclogest kúp van mást nem irtak fel.

Nekem aug.3án kell tesztelni.

2020. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én hètfőn tesztelek :) ma vagyok inszem után 8.napon
2020. júl. 22. 13:06
 8/22 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, én is hétfőn tesztelek, valószínűleg hajnalban, mert izgulni fogok. :D szintén cyclogest-et használok. Megnéztem a b.tájékoztatót, és az a néhány tünetem ami van, az mind fel van sorolva mint lehetséges mellékhatás... :)
2020. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kinek hanyadik inszem?
2020. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nekem az első,és remélem utolsó is egyben! :D
2020. júl. 22. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!