Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik alatt megjön a mestruác...

Lombik alatt megjön a mestruáció progeszteron mellett ha nem sikerült, vagy addig nem amíg szedem?

Figyelt kérdés
Tegnapi napon volt egy nagyon halvány barnás folt a tisztaságin, ma pedig a wc papíron minimális nagyon pici piros pöttyök a kúpban ami kifolyt. Pénteken kellene tesztelni, de most eléggé elkeseredtem:-(

2020. júl. 28. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem hagyod abba a progit, nem tud megjönni. Lehet, hogy beágyazódási vérzés volt? Mikor volt a beültetés?
2020. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Eddig se jött meg ha progit szedtem, remélem ez nem az akar lenni.

07/17-én volt, 5 napos fagyasztott embriókkal. Úgy tudom 5 napon belül van a beágyazódás. A vérzés az 5.napon lenne? Vagy később ürül ki a vér? Azóta nem volt semmi a wc papíron, remélem nincs baj:-(

2020. júl. 28. 13:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, a beágyazódás hosszú is lehet, szóval ha elmúlt és tényleg csak pár cseep volt, akkor remélhetőleg tényleg csak ennyi. Esetleg a dokidat érdemes lehet felhívni, hogy megnyugtasson. Drukkolok, hogy kapaszkodjon a baba és pénteken egy szép pozi teszted legyen!
2020. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves tőled:-)
2020. júl. 28. 13:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek megjön progi mellett is. Nekem az első lombiknál akkor jött meg, miután abbahagytam a pergit. A másodiknál már elég korán elkezdtem vérezgetni, hiába használtam progipótlást. Nos, ebből a lombikból születtek a gyerekeim. 🙂

Szóval bármi lehet.

2020. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Jó hallani, hogy nálad jól alakult végül. Nálam első lombiknál barnázni kezdtem, amikor abbahagytam akkor jött meg. 2.lombiknál hematóma miatt barnáztam/véreztem, de missed ab lett. Most vagyunk a 3.lombikban, már mindenre gondolok hogy mi lehet ez😔 De még bízom benne, hogy sikerült. Pénteken tesztelés, hétfőn vérvétel.🤞🤞🤞
2020. júl. 28. 15:25
 7/14 A kérdező kommentje:
Pozitív lett teszt ma:-) Hétfőn vérvétel. Bízzunk a legjobbakban:-)
2020. júl. 31. 10:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Csodás hír! Gratulálok és boldog babavárást kívánok!
2020. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi:-) Reméljük most minden jól alakul.
2020. júl. 31. 13:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben kérdező veletek.
2020. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!