Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki az, aki "nem engedte el a...

Ki az, aki "nem engedte el a témát", mégis sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
Nem engedte el, mert nem tudta. Egy másik kérdés ihletett.

2020. aug. 4. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Nekem így sikerült
Kizárólag elengedés után sikerült
34 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Jelen. Iszonyat ideges voltam, és már 40 éves, mikor terhes lettem. Lelkiismeretfurdalasom is volt egy darabig, hogy nem voltam zen állapotban, amikor összejött a gyerek.
2020. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Én nemhogy nem engedtem el,hanem már egyre jobban aggódtam,hogy mikor leszek már terhes. 9 hónap volt mire sikerült,így utólag nem is sok,még az abszolút elfogadható idő intervallum de akkor éveknek tűnt.
2020. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőre "rágörcsöltem" ahogy ezt itt szokták nevezni. Állandóan a gyakorit bújtam praktikákért. Az első lányom 4 hónap, a második lányom 8 hónap után fogant. Másodiknál már befigyelt az IR így utólag visszagondolva, mert már barnáztam mensi előtt. 6 év telt csak el az utolsó szülésem óta, most meg IGT-m van. Ez nem egyik pillanatról a másikra lett ilyen súlyos, ez egészen biztos. 1 hónapja vagyok kezelve, már most sokat javultam. Harmadik babát szeretnék új kapcsolatban. Most még jobban rá vagyok pörögve (már a korom miatt is), nem ez fog akadályozni, ahogy eddig sem...
2020. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!