Clostilbegyt kinek segített?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több mint1éve próbálkozunk a kistesón...sajna sikertelenül... már jó pár hónapja szedtem clostit 3hónapig (1tabit)

Nem volt így sem peteerésem! Szünet után újra szedem a clostit most 1nap 2szem tabit... volt valaki így és végül össze jött a baba? Semmi betegségem nincs(doki szerint) és még meg szeretném kérdezni,hogy a clostitol többnyire fiúk születnek ? A baráti körömben ilyen a tapasztalat...köszönöm



2020. aug. 12. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyógyszerrel sincs ovu, akkor bizony van valami problémád.
2020. aug. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szedtem clostit,de nekem pl.pajzsmirigy alulműködés és enyhe inzulinrezisztencia okozta a nem megfelelő peteérés.Totálisan normál ciklusom volt,nőgyógyászok mindent rendben találtak..(Nem jött a baba,előtte meg volt vetélés is.)Mikor már kezelve volt fél éve pm-em,és még mindig semmi,akkor kaptam clostit,és kezdő adaggal megfogant a fiam.

Neked milyen eredményeid vannak?Hormonpanel,tsh,inzulin stb.re gondolok.

2020. aug. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Èn a 2. Clostis hónapban terhes lettem, most vagyok 36 hetes. Kislányom lesz.
2020. aug. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hatott mindkét babatervezédnél: egy kisfiú és egy kislány lett.
2020. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Ki kéne vizsgálni miért ninvs peteérésed, milyen hormonális problémád van. Így semmi értelme szedni.
2020. aug. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anno nekem is ajánlotta a nőgyógyász, hogy szedjem és majd meglátjuk, hogy használ-e. Azóta is áldom az eszem, hogy nem kezdtem el, inkább elmentem meddőségibe, ahol ténylegesen alaposan kivizsgáltak, és kiderült az alapbetegségem (IR + minimális pm alulműködés). Szerintem sokáig szedhettem volna feleslegesen, de ha sikerült is volna, most aggodhatnék a szövődmények miatt (terhességi cukorbetegség, stb...) Szerintem ha nem akarsz időt vesztegetni, jobban jársz egy teljes kivizsgálással.
2020. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!