Clostilbegyt-t írt fel a nőgyógyász. Kinek segített az már?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy ne nagyon reménykedjek. Következő ciklusban kezdem el szedni. Azt mondta, hogy gyógyszer nélkül 'csoda lenne ha sikerülne' és ha ez nem segít akkor még több kivizsgálás jön.

Van itt valaki akinek a Closti segített?


2015. szept. 14. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Mivel indokolja a szükségességét?

Mi a diagnózisod azon túl, hogy szkeptikus és flegma a dokid?

Sokaknak segít, és sokaknak árt, ha nem megfelelő helyzetben adják.

2015. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem a dokival van a baj, ő nagyon jó, mindenki dicséri. Csak én vagyok nagyon rosszul lelkileg, nem hittem volna, hogy idáig jutunk...

A jobb petefészkemben nagyon kicsit a tüszők, a bal oldaliba jobbak, de 2 napja volt pozitív LH tesztem, és ennek ellenére nagyon kicsi az az egy petesejt ami kidurrant. És a méhfal is nagyon vékony. Az értékeimnek kb a duplájának kéne lennie.

2015. szept. 14. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is most írta fel az orvos a clostilbegyt-et. Nálunk lassan 3 éve nem jön a baba. 1petevezetőm átjárható csak a másikat nem tudják megnyitni sem. Az az egy működő is nagyon kanyargós. Tegnapra nem vártam.Ha nem jön meg péntekig akkor tesztelek.Bár kicsi az esély rá hogy most összejött de azért reménykedem. Ha netán most megjön akkor az orvosom szerint csak a beültetés segíthet.
2015. szept. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tehat akkot kedves kerdezo pcos vagy! Arra pedig a clsoty a legrosszabb, mert nem az alap problemat az IR-t kezeli, kb ezzel a gyogyszerrel is eselytelen hogy teherbe ess, ha nem kapsz megfelelo kezelest!!!! Cserebe kaphatsz egy jo kis oriascisztat. En egy alapos kivizsgalas nellkul (lsd: 3. Napi, 21. Napi hormonvervetel, minimum 3 pontos cukor-inzulin terheles, tsh vervetel) be se szednem a helyedben. Sutgosen keress egy emdokrinologust (ha pesti vagy, a mensmentist ajanlom!!!) mert a closty meg csak rontani fog a mostani allapotodon is, nemhogy segiteni, viszont helyes kezelessel spontan is teherbe eshetsz, mint ahogy nok ezrei, tobbek kozt en is!!!
2015. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok PCO-s, az biztos. Semmilyen tünetem nincs ami arra utalna. És van ovulációm is és tüszőrepedésem is de a méreteim rosszak csak. Nagyobbnak kéne lenniük a petesejtjeimnek, de az nem PCOS tünet.
2015. szept. 15. 10:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is pont ebben a cipőben járok. Sok kicsi tüszőm van (7mm), nem egy nagy domináns. Semmi egyéb panaszom nincs, minden értékem stimmel. Következő hónapban kezdem én is a gyógyszert, a ciklusom 10-12. Napján UH, akkor tüsző repesztő injekció. Ha nem sikerül 3 hónap alatt, akkor további vizsgálatok. De én kérni fogom a terheléses vérvételt, hogy minden ki legyen vizsgálva. Te merre laksz?
2015. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap 2 dpo-n 1 db 8 mm-s petesejtem volt, de a méretének a duplájának kellene lennie. 14-15. ciklusnapon kell majd visszamennem, hogy megnézzük hogy segített-e valamit. Pest megyei vagyok. Te?
2015. szept. 15. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont peteérés előtti napon nézte UH-gal, és akkor mondta ezeket az értékeket. Ciklus második napjától kell 2*1 szemet bevennem, és utána majd UH :/ Én békés-megyei vagyok. Csak azért kérdeztem, hogy merre laksz, mert az én dokim is pont ezt mondta! :D Pedig ő se flegma, sőt, igen alapos! Szurkolok! :)
2015. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem a ciklus 5. napjától 2x1-et, 5 napon keresztül.
2015. szept. 15. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Jelentem, nekem sikerült. Rögtön az első hónapban.

Bár nekem azon túl, hogy policisztáim voltak, ezért többször kimaradt egy-egy menszesz és tüszőérés,más bajom nem volt.

Kaptam clostyt, és első hónapban terhes lettem a fiammal.

Most lesz majd 3 éves 2 hónap múlva.


Ha nincsen más bajod neked sem mint a tüszőérés beli problémák, akkor szerintem sikerülni fog.

Bízz, az a legfontosabb.

2015. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!