Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem kellett volna már megjönnie?

Nem kellett volna már megjönnie?

Figyelt kérdés

Tapasztalokra vagyok kíváncsi. Inszemináció után vagyok 16 nappal. 13. napon reggel negatív teszt. 14. napon kellett visszamenni, ott is csak pisiből volt teszt, nem is reggeli ugye, negatív. Volt uh, doki látott egy cisztát. Mondta, hogy a progi kúpot (cyclogest) hagyjam abba. Az utolsót csütörtök este használtam.

Mindjárt megjön érzésem talán ma volt egy kicsit, előtte meg még olyan kedd-szerda magasságában. Nem is nagyon érzem, hogy meg akarna jönni. A cisztám sem fáj, nem is érzem, pedig azt mondta a doki, ez biztos fáj...

Szóval kinek van tapasztalata progi kúp után?

Köszi!



2020. aug. 16. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj még egy tesztet! Nekem lombikom volt és a 16.napon lett pozitív a tesztem!
2020. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csináltam most reggel. Negatív. :/
2020. aug. 17. 07:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy nem sikerült😔 Nekem cyclogest abbahagyása után 3 nappal jött meg a menstruációm. Nem tudom ciszta befolyásolja e, de valószínűleg napokban megjön.
2020. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Többet ártott ez az egész, már bánom. Tök normális ciklusom volt, volt peteérésem is, annyi, hogy férjem spermaszáma nem a legjobb. De nem tudom, emiatt miért kellett nekem hormonokat kapni. :( Soron megy az egész, az a baj.

Akkor jönne már meg, addig úgyis bizakodom.

2020. aug. 17. 09:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Na már görcsöl a hasam rendesen.
2020. aug. 17. 11:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Megjött.
2020. aug. 17. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor neked is 3 napra rá mint nekem😉 Sok sikert majd következőleg!
2020. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ez így már a 4.nap,nem?

Péntek, szombat, vasárnap, hétfő.

Köszi, most nem lesz következő.

Sok sikert neked!

2020. aug. 17. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Péntek, szombat, vasárnap amikor nem jött meg. Hétfő első napja a menszesznek, én így gondoltam hogy 3 nap. Nekem is így volt. Köszi, nekem szerdán derül ki, hogy sikerült e a lombik.
2020. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!