Tesztelnétek előbb emiatt?

Figyelt kérdés

Lehet total hülyeség, de most volt a 2. inszeminációnk.

Megfogadtam, hogy az első után nem tesztelek most előbb.

Viszont holnap elutazunk a balcsira, de nem fürödni, hanem szép helyeket megnézni. :) Annyira jó lenne ha ott adhatnám oda páromnak a 3 éve őrizgetett kiscipőt. :)

Tudom kicsi az esély arra, hogy sikerült az inszem és arra még kisebb, hogy a 13.napon kimutatná a valósat, így dilemmázok, hogy megcsináljam-e. :(

Ti mit tennétek a helyemben? :)

Légyszi a rosszindulatú megjegyzéseket mellőzzétek!



2020. aug. 19. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megcsinálnám. 13. nap korai persze, de már simán mutathatja egy jó teszt.
2020. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13.-ik napon egy érzékeny teszt már mutathat valamit...persze nem törvényszerű, hogy valósat is mutat. Mindenesetre én tennék egy próbát. Ha esetleg negatív akkor még mindig van pár napod arra, hogy esetleg később pozitív lesz. Drukkolok
2020. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mutathatja mar, en az elsonel a 12., a masodiknal a 11. dpo-n teszteltem pozitivat.
2020. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Amiatt nem félek hogy elrontja a napunk ha negatív. Persze még változhat, de tudom hogy kicsi az esélyünk sajnos és szerencsére a múltkori sem viselt meg. Kisírtam magam és ennyi elég volt.

Veszek egy predictor earlyt szerintem :)

2020. aug. 19. 10:56
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez a tervem nem jön össze! Havas mező a tesztem :(

Majd legközebb talán sikerül.

2020. aug. 20. 07:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Legközelebb sikerül!
2020. aug. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!