Tesztelnétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Öt nappal a nemvárt előtt el kezdtem barnázni. Egyre sötétebb lett a színe, gondoltam meg fog jönni. Mára szinte elmúlt ami van néhány csepp az is világos. Már nagyon régóta próbálkozunk. Gyanítom, hogy nem baba van a dologban, de ha mégis akkor kéne, hogy minél hamarabb lásson orvos ezért gondoltam a tesztre. Ha valami csoda folytàn baba, akkor ilyen korai terhességnél egyáltalán ad valamit az orvos?
2019. nov. 7. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vesztenivalód nincs egy 1000ft-os teszttel


Barnázásra max progeszteron pótlást szoktak, de jobb lenne, ha igazolt hiány esetén kapna az ember csak.


Szedd a vitaminokat.. ennyi

2019. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tesztelnék. Felesleges.
2019. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most ez komoly kérdés? Ezt nem tudod eldönteni egyedül? Jezusom
2019. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as nem kötelező egyik kérdésre sem válaszolni. Ha nem tudsz építően hozzàszólni valamihez akkor minek írsz bármit?

El tudom dönteni egyedül is, mások véleménye esetleg hasonló helyzetben lévők tapasztalata érdekelt.

Ha ebben a kategóriában írogatsz akkor sejtheted, hogy sok nehézséggel néznek szembe az ide kérdést kiíró emberek és valakibe aki amúgyis nehéz helyzetben van vagy rossz passzban nem tudom mi értelme van belerúgni még egyet vagy kioktatni. Jó lenne ha emberek tudnák egymást támogatni csak úgy vagy egy jó szót szólni a másikhoz és akkor talán nem itt tartanánk...

2019. nov. 7. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!