Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vetélések után átjárhatósági?

Vetélések után átjárhatósági?

Figyelt kérdés
Vetélések után is el záródhat a petevezeték? Szerdán megyek és izgulok! Vagyis félek! Dokit váltottam és meglepődött, hogy az még nem volt, de hát teherbe tudtam esni vagy ez nemjelent semmit sem?
2020. aug. 29. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha teherbe tudtal esni akkor nem a petevezetekeiddel van a gond (legalabbis az egyik biztos atjarhato). Nem kehet a doki olyan vizsgalatra hondolt amiben nem csk a petevezetok atjarhatosagathanem a mèh ureget is megnezik? Mert szerintem annak lenne ertelme sorozatos vetelesek utan meg persze sok masnak is. De abban igaza van hogy egy alapos meddosegi kivizsgalasnal nem hagyjak altalaban ki az atjarhatosagi viizsgalatot sem. Hiba nem tunik logikusnak a te esetedben.
2020. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1-es válaszolóval, ha volt vetélésed, akkor (legalábbis eddig) a petevezeték átjárható volt. Mitől félsz? Az vizsgálattól vagy az eredménytől? Ultrahanggal csinálják? Az nálam csak pár percig tartott, és alig éreztem valamit, ettől ne félj :)
2020. aug. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát tulajdonképpen mind a kettőtől félek az eredménytől és a fájdalomtól! Este fél hétre kell mennem de nem a korházba! Több mint egy éve nem esem teherbe ezért akarja megcsinálni, mert teljeskörű kivizsgálás megvolt +páromnál is és semmit nem találtak!
2020. aug. 30. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!