Inzulinrezisztencia PCOS nélkül, volt ilyen vkinek?

Figyelt kérdés
IR-es vagyok, viszont a PCOs minden tünetének az ellenkezőjét produkálom. Alacsony AMH, AFC, LH, öszrogén, progeszteron, tesztoszeron. Magas FSH. Pajzsmirigy rendben. Nehezen stimulálható vagyok, ciklusom rendszeres, testalkatom normál/vékony. Rendszeres testmozgás mellett a harmadik lombikommal terhes lettem, de nem maradt meg. Doki szerint rossz minőségűek a petesejtjeim az alacsony AMH miatt, közben meg "csak" 31 vagyok. Volt már valakinek ilyen? Mi a kezelés? Most megyek újra endokrin dokihoz de szeretnék előtte tapasztalatot gyűjteni.

2020. szept. 4. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, kitartást. Remélem az új doki tud majd megoldást. Én IR vagyok, de PCO(s) nem, szóval az ilyen létezik. Viszont nekem kezelt IR mellett minden más értékem helyre jött. Isten adjon nektek mielőbb babát! :)
2020. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meddőségi központban mondta a doki, hogy napi 800-1000 mg Q10 bizonyítottan javítja a petefészek állapotát.
2020. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veled azóta? Alacsony AMH miatt mi is lombikra készülünk(enyhe IR).
2022. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! 5 hónapos a kisfiam :D A negyedik lombik sikerült, az AMH-m 0,4 és 0,6 között volt mérhető abban az évben (2020).

Talán a rengeteg futás segített, de más is közrejátszhatott, mert a végén elkeseredésemben már mindenféle vágyfokozó gyógynövényes pirulát is beszedtem a vitaminok mellé.

2022. febr. 11. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szuper hír, nagyon gratulálok!!!!! :)
2022. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!